Mikrorajone ketvirtadienį nebus vandens

Dalintis:

Pirmadienį „Tauragės vandenys“ išplatino informaciją, kad dalyje Žalgirių mikrorajono ketvirtadienį nebus tiekiamas vanduo.

„Tauragės vandenų“ išplatintame pranešime skelbiama, kad ketvirtadienį, lapkričio 23-iąją, kad dalyje Ateities tako, Miško, Pamiškių ir J.Tumo-Vaižganto gatvių nebus tiekiamas vanduo. Bus valomas vamzdynas. Smulkiau skelbiama, kad vandens dieną nebus Ateities tako 24 ir 26 namuose taip pat Miško g. 13, 15, 17 ir 19 namuose, Pamiškių g. 1, 4 ir 6B bei J.Tumo-Vaižganto g. 125, 127, 129, 129A, 129B, 142, 144 ir 146 namuose.

„Tauragės vandenų“ direktorius Tadas Pauparis „Tauragės kurjeriui“ patikslino, kad tai – planinis vamzdynų valymas, atliekamas dukart per metus.

– Visąlaik rudenį ir pavasarį tą darome. Visko negalime iškart, tai darbus atliekame kvartalais, – sakė T.Pauparis. – Plauname vandeniu ir oru, tada dezinfekuojame.

Pašnekovas patikslino, kad vamzdynų plovimo darbai bus tęsiami ir kitose miesto dalyse – apie tai gyventojai bus informuojami iš anksto. Pranešimai siunčiami trumposiomis SMS žinutėmis, taip pat informacija skelbiama įmonės puslapyje www.tauragesvandenys.lt ir Facebook paskyroje.

Skelbime įspėjama, kad po plovimo darbų, kurie tęsis nuo 8 iki 16 val., iš čiaupo gali tekėti drumstas vanduo.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą