Mirė Tauragės garbės pilietis Jonas Bakšas

Dalintis:

Eidamas 86-uosius metus, amžinybėn iškeliavo Tauragės garbės pilietis, žinomas šalies verslininkas, Skaudvilėje veikiančios įmonės „Ryšininkas“ vadovas Jonas Bakšas. Tauragės garbės piliečio vardas Jonui Bakšui už nuopelnus Tauragės kraštui buvo suteiktas 2011 metais.

Jonas Bakšas daugiau nei 50 metų vadovavo Skaudvilėje sėkmingai dirbančiai įmonei „Ryšininkas“, vienintelei Lietuvoje gaminančiai gelžbetonio gaminius ryšininkams, energetikams, kelininkams. Įmonė dirba su tokiais užsakovais, kaip Tarptautinis Vilniaus oro uostas, kitais strateginiais Lietuvos ir užsienio investuotojais.

J.Bakšas labai mylėjo savo įmonę ir beatodairiškai rūpinosi jos darbuotojais. „Ryšininkas“ – viena iš nedaugelio bendrovių Skaudvilėje, kur vidutinis darbuotojų atlyginimas viršija 1000 Eur.

„Tauragės kurjeris“ 2020 metų išvakarėse turėjo galimybę apie ateities planus pasikalbėti su J.Bakšu. Kalėdų proga jis tuomet sveikino savo kolektyvą, įteikdamas solidžias dovanas, išreikšdamas viltį, kad jiems, jam ir „Ryšininkui“ 2020-ieji bus vieni sėkmingiausių metų. Liūdna, tačiau gyvenimas ir likimas viską sudėliojo kiek kitaip.

Jonas Bakšas su savo kolektyvu 2020 metų išvakarėse. Renaldo Malycho nuotrauka

„Man svarbu, kad žmonėms, „Ryšininke“ dirbantiems, gerai būtų, kad jie norėtų čia dirbti, kad tikslą matytų, žinotų, jog užsidirbs“, – paskutiniame savo interviu „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo J.Bakšas.

Su velioniu galima atsisveikinti šiandien, nuo 16 val., Skaudvilės laidojimo namuose.

J.Bakšo artimiesiems reiškiame nuoširdžią užuojautą.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą