Mirusiųjų pagerbimo dienomis autobusai važiuos dažniau

Dalintis:

Tauragės autobusų parkas informuoja, kad Visų šventųjų dieną kursuos daugiau autobusų, vežančių į kapines, nors, oficialiais duomenis, miesto transportą nedarbo ir švenčių dienomis kasmet renkasi vis mažiau gyventojų.

Nors Vyriausybė perspėjo gyventojus artėjantį ilgąjį savaitgalį ypač laikytis atstumo ir saugumo reikalavimų, nelankyti artimųjų, nesibūriuoti viešose vietose, lankyti ir tvarkyti kapaviečių niekas nedraudžia. Tauragės autobusų parko administratorė informavo, kad šiemet, kaip ir pernai, į kapines autobusai kursuos dažniau. Tikimasi, kad tauragiškiai pasirinks tokį keliavimo būdą – važiuojant miesto transportu, būtų išvengiama ir didžiųjų spūsčių.

– Pastebime tendenciją, kad į kapines gyventojai mieliau važiuoja automobiliais. Pernai, nors negaliojo jokie ribojimai važiuojant autobusais, važiuojančiųjų miesto transportu buvo labai mažai. Tikimės, kad šiemet tauragiškiai rinksis autobusus, – sakė administratorė Aušra. Lapkričio 2-ąją bus važiuojama pagal poilsio dienų tvarkaraštį. Kelionės vietiniais autobusais Tauragės mieste ir rajone nemokamos.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą