Miško gatvės gyventojus džiugino muzikos garsai

Dalintis:

Šįvakar Tauragės pakraštyje esančioje Miško gatvėje trumpam sėdėjimą namuose galėjo pamiršti visų aplinkinių daugiabučių namų gyventojai. Išblaškė skrabalai ir zumba.

Savo karantininę kelionę skrabalais grojantis Karolis Šileika pradėti nusprendė kartu su zumbos trenere Daiva Mikalauskiene. O idėja gimė Gargžduose, iš kur atlikėjas ir atvyko.

Daiva Mikalauskienė. Mortos Mikutytės nuotrauka

Karolis Šileika „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad pirmasis pasirodymas Gargžduose sulaukė tikro anšlago.

– Koncertų vis tiek nėra. Pasikvietėm trenerę Daivą, kad pagerintų šou, būtų daugiau energijos ir gero vaizdo. Jau pasirodėme Gargžduose, Šilutėje, – kalbėjo iniciatorius K.Šileika.

Miško gatvės gyventojai. Mortos Mikutytės nuotrauka

Pirmasis skrabalais grojančio vyro pasirodymas vyko balandžio 6 dieną Gargžduose, kur sulaukė didžiulės minios susidomėjimo. Kaip muzikantas juokavo, kiek išsigando, ar nesulauks bėdos dėl pernelyg gausaus žiūrovų būrio. Toliau patraukė į Šilutę ir galiausiai atkeliavo į Tauragę.

Miško gatvės gyventojai. Mortos Mikutytės nuotrauka

Tauragiškiai gausiai susirinko Miško gatvės daugiabučių kieme, dalis atvėrė namų langus ir gėrėjosi vaizdu. Skrabalais muzikantas grojo populiarias melodijas, zumbos trenerė paragino ne tik žiūrėti, bet ir kartu pajudėti. Po smagaus koncerto viena moteris drąsiai šūktelėjo muzikantams pasiūlydama išvirti kavos.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą