Mitingo dalyviai būriuojasi nuo ankstyvo ryto

Dalintis:

Šiandien sostinėje vėl renkasi protestuotojai. Nors viltasi vėl susiburti prie Seimo, šįkart mitingas turės vykti prie Katedros aikštės. Pirminiais duomenimis, į mitingą išvyko ir tauragiškiai.

Skelbiama, kad mitingą organizuojantis Lietuvos šeimų sąjūdis viliasi sulaukti nuo 5 iki 10 tūkst. dalyvių. Didieji šalies naujienų portalai tvirtina, kad jau apie 8 val. ryte pirmieji mitinguotojai ėmė burtis sutartoje vietoje, nors sostinės savivaldybės leidimas renginiui duotas nuo 10.30 val. iki 16 val.

Viešai skelbiama, kad susirinkusieji protestuos prieš nustatytus ribojimus neturintiems galimybių pasų, kaukių dėvėjimą mokyklose bei kitas pandemijos valdymo priemones.

„Tauragės kurjeris“ gavo informacijos, kad į Vilniuje vyksiantį mitingą išvyko ir dalis Tauragės rajono gyventojų. Tačiau Tauragės autobusų parko vadovas Rimantas Martinavičius patikino, kad šįkart nebuvo užsakytas į sostinę vežantis autobusas.

Naujienų portalas 15min.lt skelbia, kad prieš mitingą mobilizuojami policijos pareigūnai. Taip siekiama iš anksto apsisaugoti, baiminantis riaušių, kokios kilo lygiai prieš mėnesį vykusio mitingo pabaigoje. Valdžios institucijos aptvertos tvoromis. Pats Lietuvos šeimų sąjūdis mitingo dalyvius ragina protestuoti taikiai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą