Modestas Petraitis traukiasi iš Tauragės savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis praneša paliekantis pareigas ir išeinantis dirbti į privatų sektorių. Jei savivaldybės taryba pritars, vasario 22-oji bus paskutinė M.Petraičio darbo diena.

Šįvakar Modestas Petraitis socialiniame tinkle „Facebook“ išplatino šį įrašą:

„Laikas dirbant su puikia komanda prabėgo akimirksniu, tačiau atėjo metas pokyčiams. Po šešerių metų intensyvaus darbo priėmiau sprendimą palikti Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas, kurias einu nuo 2015 metų.

Dirbau daug, nuoširdžiai ir atsakingai, o į priekį mane vedė kiekvieno iš Jūsų pasitikėjimas ir aiškus tikslas – prisidėti prie gražesnio, turtingesnio ir sąžiningesnio Tauragės rajono kūrimo. Siekiau, kad teigiamus pokyčius pajustų kiekvienas rajono gyventojas. Negailėjau jėgų tikėdamas, kad kiekvienas didžiuosimės ir džiaugsimės gyvendami savam krašte, kurį kuriame visi kartu.

Įgyvendinome dešimtis svarbių projektų ir išskirtinių iniciatyvų, kūrėme kitokį gimtojo krašto įvaizdį – pagaliau Tauragės rajono vardas pradėjo skambėti ne tik garsiai, bet ir teigiamai. Ne kartą buvome pastebėti ir apdovanoti už išskirtinius ir drąsius projektus bei pavyzdingą pareigų atlikimą. Tikiu, kad šiandien daugeliui Tauragė asocijuojasi su atvirumu, inovacijomis ir teigiamais pokyčiais.

Nors aš nusprendžiau grįžti į privatų sektorių, tačiau mano bendražygiai lieka dirbti Tauragei. Jaučiuosi ramus ir neabejoju, kad Tauragės transformacija tęsis, tempas nesumažės, pradėti projektai ir idėjos bus sėkmingai įgyvendinami. Žinau, kad Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas turi tvirtą charakterį ir nesuvaidintas žmogiškąsias vertybes bei yra pasirengęs bet kokiems iššūkiams, o drauge su juo per ugnį ir vandenį eina veržli komanda.

Kaip sako posakis – nepakeičiamų nėra, todėl neabejoju, kad žmogus, kuris pakeis mane, lygiai taip pat mylės Tauragę kaip ją myliu aš. Sprendimą pasitraukti iš pareigų priėmiau gerai apgalvojęs ir pasvėręs – atlikti prasmingi darbai, su puikiu kolektyvu įveikta daug iššūkių, pasiekta sunkių pergalių ir išsaugota daug įsimintinų akimirkų, tačiau gyvenimas eina į priekį. Visuomet buvau už pokyčius, o šįkart jaučiu, kad pokyčių metas atėjo man. Nors ir liūdna, tačiau ir smagu sakyti – nuo kovo 1d. pradėsiu naują etapą. Tarybai pritarus, paskutinė mano darbo diena – vasario 22. Kiekviena pabaiga yra kažko naujo pradžia. Tuo pačiu tikiuosi, kad galėsiu daugiau laiko skirti šeimai, kurio praėjusius 6 metus taip trūko.

Džiaugiuosi, kad galėjau dirbti su tokiais merais kaip Sigitas Mičiulis ir Dovydas Kaminskas. Darbų buvo ir bus, niekada nebus galima pasakyti, kad viskas padaryta. Visada būsiu šalia, esu pasiruošęs padėti ir patarti, pasidalinti savo patirtimi, nes man, kaip ir Jums, rūpi gimtinės ateitis. Tauragė yra ant teisingų bėgių ir juda tinkama kryptimi. Dėkoju tarybos nariams, visiems administracijos ir seniūnijų darbuotojams, kolegoms bei kiekvienam tauragiškiui už palaikymą, sklandų, kokybišką darbą ir idėjas, kurios yra ir dar bus įgyvendintos.

Ačiū ir pirmyn!“

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorių slaptu balsavimu skiria Tauragės rajono savivaldybės taryba. Išsamesnę informaciją, kas galėtų perimti savivaldybės administracijos vairą, pateiksime penktadienio „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Pastarosiomis dienomis M.Petraitis buvo sulaukęs visuomenės priekaištų dėl mero Dovydo Kaminsko jam pasiūlyto ir tarybos daugumos paskirto 40 proc. priedo prie atlyginimo už padidėjusį darbo krūvį dėl COVID-19 pandemijos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą