fbpx

Muzikinis fontanas džiugins iki pirmadienio

Dalintis:

Tauragėje veikiantys du fontanai kasmet prieš šalčius išjungiami. Kranto gatvėje esantis išjungtas trečiadienį, o Atgimimo aikštėje esančiu muzikiniu fontanu dar bus galima pasidžiaugti šį savaitgalį.

Įsibėgėjanti bobų vasara vakar džiugino saule, o šiandien jau sinoptikai prognozuoja lietų, oras kasdien vėsta. Prieš šalčius susirūpinama ir miestą puošiančių fontanų paruošimu šaltajam sezonui. Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad Kranto gatvėje, netoli Jūros upės esantis fontanas jau išjungtas.

– Tiesiog taip susiplanavom darbus. Orai nebe tokie, kad fontanais džiaugtis, – kalbėjo seniūnas. ­– Atgimimo aikštėje esantį muzikinį fontaną planavau išjungti penktadienį, tačiau dar žada neblogus orus, tai atjungimą planuojame pirmadienį. Taip jau kasmet išeina, kad spalio pirmosiomis dienomis išjungiame jį.

Kaip dėstė Ž.Majus, išjungimas nėra sudėtinga procedūra. Viliamasi, kad sandarinimui atskirų specialistų nereikės, tik „Tauragės vandenų“ darbuotojų bus prašoma pagalbos paruošiant įrangą žiemos šalčiams.

Paklausus, ar sklandus buvo šiltasis sezonas, Tauragės miesto seniūnas patikino, kad smulkių problemų buvo iškilę.

– Buvo keli techniniai gedimai. Rūsyje yra drėgna, brangaus garso stiprintuvo nepirkome, tai šiemet teko jį keisti. Buvo bėdų su filtru, ventiliatoriumi. Fontanas yra „gyvas“ dalykas, ne suoliukas. Dar ir vandentiekiui už priežiūrą mokam. Dar tiksliai pasakyti negaliu, bet per metus fontano priežiūra apie 3–4 tūkst. eurų atsieina, – tvirtino Ž.Majus.

Pašnekovas neslėpė ir to, kad vasarą problemų kildavo dėl išdaigininkų. Fontano įrangai kenkia, kai besiturškiantys mažieji užsėda purkštukus. Be to kartą iškviesti meistrai vieną po kito traukė plastikinius pagaliukus nuo čiulpiamų saldainių.

– Su fontanais yra šiek tiek rūpesčio. Kiek čiulpinukų pagaliukų ištraukėm fontanui užstrigus, jau nesuskaičiuosiu, – kalbėjo Tauragės miesto seniūnas.

Žilvinas Majus pasidžiaugė, kad šią vasarą skundų dėl fontano veikimo laiko, grojančios muzikos sulaukta kur kas mažiau. Tik sezono pradžioje sulaukta skambučių dėl muzikos garso – po jų jis buvo sumažintas.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą