Naują asmens dokumentą gauti ketino meluodamas

Dalintis:

Į Migracijos departamentą naujos asmens tapatybės kortelės užsukęs vyras tikino senąją pametęs. Tačiau patikrinus informaciją išaiškėjo melas.

30-metis vyras, užsukęs į Migracijos departamento skyrių siekė gauti naują asmens tapatybės kortelę. Specialistus jis patikino, kad senąją pametė. Tačiau apgaulė nepavyko, nes tikrinant informacines sistemas paaiškėjo, kad asmens tapatybė kortelė iš vyro paimta kaip kardomoji priemonė.

– Vyras buvo sučiuptas neblaivus prie vairo gruodžio 28 dieną. Alkoholio matavimo prietaisas rodė 3,16 prom. girtumą. Asmens tapatybės kortelė paimta iki kol baigsis ikiteisminis tyrimas, – aiškino Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Greta Kęsminaitė.

„Opel Vectra“ vairuotojas patikrinimui sustabdytas gruodžio 28-osios vakarą, 20.55 val., Pagėgių savivaldybėje esančiame Mažaičių kaime.

Nors automobilį girtam vairavusiam vyrui jau pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus, kai girtumas viršija 1,51 prom., prisidės ir dar vienas tyrimas, dėl kurio grės baudžiamoji atsakomybė – dėl melagingos informacijos pateikimo siekiant gauti dokumentą. Už tai vyrui gresia viešieji darbai, bauda arba areštas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą