Naujas COVID-19 atvejis Tauragėje nustatytas senjorei

Dalintis:

Šią savaitę pranešta, jog po beveik dviejų mėnesių ligos, nuo koronaviruso pasveiko Lomiuose sirgusi moteris. Koronavirusas jai buvo nustatytas rugpjūčio pabaigoje.

Antradienio popietę Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamento specialistai gavo pranešimą apie dar vieną koronavirusu susirgusį asmenį Tauragėje.

– Garbaus amžiaus Tauragės miesto gyventoją rugsėjo viduryje vaikai išsivežė į Kauną. Moteris buvo paguldyta į gydymo įstaigą dėl kitų susirgimų. Spalio penktąją ji pervežta tolimesniam gydymui į Kauno klinikas. Prieš transportuojant pacientę jai buvo atliktas COVID-19 testas ir jis buvo neigiamas. Šią savaitę pacientei pasireiškė koronavirusui būdingi klinikiniai simptomai ir atlikus testą, nustatytas COVID-19. Mūsų duomenimis, moteris užsikrėtė gydymo įstaigoje, – sakė gydytoja epidemiologė Jolanta Norbutienė.

Pasak medikės, į Tauragę susirgusi moteris grįžusi nebuvo, kontaktų su tauragiškiais neturėjo.

Šiandien virusas vis dar neapleidžia septynių Tauragės rajono gyventojų. Jiems testai atliekami kas dvi savaites.

Kiek prastesnė situacija Tauragės apskrityje. Vakar gautas pranešimas apie užsikrėtusį asmenį Šilalėje. Žmogus buvo izoliacijoje dėl aukštos rizikos kontaktų su užsikrėtusiu šeimos nariu. Atlikus profilaktinį testą, patvirtintas virusas. Asmuo jaučiasi gerai.

Du nauji koronaviruso atvejai antradienio popietę patvirtinti Jurbarke. Abu jie buvo nustatyti asmenims, apsilankiusiems ligoninėje. Pirmasis – 20-30 metų amžiaus kategorijai priklausančiam asmeniui. Šeima kartu su mažamečiu vaiku atvyko į ligoninės priimamąjį. Paėmus koronaviruso testą, gautas teigiamas atsakymas vienam iš tėvų.

Antrasis ligos atvejis – vyresnio amžiaus jurbarkiškiui, gulinčiam ligoninėje dėl gretutinių susirgimų.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras ir Sveikatos apsaugos ministerija skelbia itin aukštos rizikos zonomis net kelis šalies rajonus. Arčiausiai Tauragės – Raseiniai, Kelmė, Plungė, Jurbarkas. Epidemiologai prašo tauragiškių išlikti sąmoningais, vengti nebūtinų kontaktų ir išvykų į kitus rajonus.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą