Naujas geltonasis autobusiukas vos spėja tarp dviejų mokyklų

Dalintis:

Naujus mokslo metus Tauragės „Aušros“ progimnazija pradėjo gera žinia – jai skirtas pirmasis geltonasis autobusiukas. Tačiau gyvenimo jis nepalengvino. Sujungus progimnaziją su Pagramančio mokykla ir paveldėjus senutėlį autobusą, naujasis vos spėja suktis.

Šiemet Švietimo, mokslo ir sporto ministerija Lietuvos mokykloms nupirko mokyklinių autobusiukų. Pirmieji 25 rugpjūčio 27 dieną iškilmingai perduoti mokymo įstaigoms. Skelbiama, kad 19 vietų „Iveco“ yra įrengti variklio užvedimą blokuojantys alkotesteriai, pneumatinės važiuoklės, yra įrengtos geresnės šildymo sistemos. Vienas toks autobusiukas parriedėjo į Tauragės „Aušros“ progimnaziją. Mokyklos vadovė Snieguolė Bastakienė džiūgauja, kad tai pirmasis šios mokymo įstaigos autobusiukas.

Nepaisant džiaugsmo, patogumo nepadaugėjo. Prie „Aušros“ progimnazijos prijungus Pagramančio mokyklą, tenka rūpintis abiejų mokyklų mokinių pavėžėjimu. Pagramančio mokykla turi 15 metų autobusiuką, kuris šiuo metu pas specialistus laukia remonto darbų. Todėl naujasis autobusiukas turi apvažiuoti abiejų mokymo įstaigų moksleivius.

Tauragės „Aušros“ progimnazijos nuotrauka

– Kadangi senąjį autobusiuką reikia tvarkyti, tai dabar su naujuoju autobusiuku vežame dar ir Pagramančio vaikus. Deriname pamokų grafikus, kad vaikams nereikėtų keltis 5 valandą ryto dėl pavėžėjimo į mokyklą. Pagramantyje ir anksčiau pamokos prasidėdavo tik 8.30 val., dabar pamokų pradžią suplanavome nuo 9 val. „Aušroje“ pamokų laiko nekeitėme, pradedame nuo 8 val., nes čia turime ir vyresnių klasių, kurioms būna po 6 ar 7 pamokas. Jei vėlai pradėtų pamokas, tai labai vėlai baigtų, – rūpesčiais dalijosi S.Bastakienė.

Mokyklos vadovės teigimu, iš Pagramančio pradinukų tėvelių nusiskundimų dėl pavėlintos pamokų pradžios kol kas negavo. O ir tokie pokyčiai esą tik laikini, kol suremontuos senąjį autobusiuką ir šis vėl galės atlikti savo funkcijas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą