fbpx

Netikėta: policijos poste budėjo ir Tauragės meras

Dalintis:

Karantinas švelninamas pamažu ir nuspręsta, kad judėjimas tarp savivaldybių turi būti ribojamas iki žiemos pabaigos. Pagalbon pasitelkiami šauliai, tarp kurių vieną dieną vairuotojus stabdė ir Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas.

„Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, negailėdamas savo laisvo laiko, savaitgalį kartu su policijos pareigūnais užtikrino gyventojų saugumą ir tikrino į Tauragę įvažiuojančias bei išvažiuojančias transporto priemones. Vieningai susitelkę sėkmingai įveiksime mus užklupusią pandemiją“, – savo feisbuko paskyroje paskelbė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

Pats meras „Tauragės kurjeriui“ patikslino, kad budėjo sekmadienį, nuo 10.30 val. iki 14.30 val. dviejuose postuose: kelyje Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas, o vėliau ir kelyje link Jurbarko.

– Automobilių neskaičiavome, eismas nebuvo labai intensyvus. Didžioji dauguma vairuotojų buvo pasiruošę asmens arba turto dokumentus. Nei vienas automobilis nebuvo apsuktas. Pareigūnai nubaudė vieną asmenį, tačiau tai nebuvo susiję su karantino režimo pažeidimu, – sakė D.Kaminskas. – Atpažino vienas vairuotojas, reakcija buvo natūrali. Džiaugiuosi patirtimi, dauguma žmonių buvo nusiteikę pozityviai ir optimistiškai – o tai pati geriausia žinia šiuo laikotarpiu.

Reikia pripažinti, kad nors pamažu oras šyla, žiema vis dar rodo savo nagus. Tačiau meras patikino, kad pasitaikė puiki diena.

– Sekmadienį oras pasitaikė labai geras, tad laikas neprailgo. Tačiau esant didesniam šaltukui arba krituliams toks budėjimas reikalauja daug kantrybės. Dėkoju pareigūnams, Šauliams ir kitiems savanoriams už tarnybą, – apie darbą poste kalbėjo Dovydas Kaminskas.

Primename, kad judėjimo tarp savivaldybių ribojimas pratęstas iki vasario 28 dienos. Stacionarių postų pareigūnai nusprendė nebestatyti ir dažniau vykdoma mobili vairuotojų kontrolė. Postai įprastuose išvažiavimuose iš Tauragės įrengiami iš anksto nepranešus.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą