fbpx

Netikėtas reginys: Šilalės rajone išdygo 6 m aukščio sniego senis

Dalintis:

Ketvirtadienio vakarą važiuojantys Žemaičių plentu galėjo išvysti neįtikėtiną reginį – tiesiog ganykloje pamažu dygstantį didžiulį sniego senį. Jį pastatyti sumąstė Gineikių kaimo gyventojai Antanas Bartašius ir Artūras Milašius.

Šiomis dienomis sniego tikrai netrūksta ir galima prisimąstyti įvairių žiemiškų pramogų. Nesnaudė ir Šilalės rajono Kaltinėnų seniūnas Antanas Bartašius su Artūru Milašiumi. Pasitelkę traktorių tiesiog ganykloje pastatė milžinišką sniego senį.

– Idėja mano, tačiau darbo daugiau įdėjo Artūras. Klausiausi vieną dieną radijo ir išgirdau, kad kažkur Jungtinėse Amerikos Valstijose pastatė sniego senį, kurio aukštis – kaip 12 aukštų pastato. Sakau, reikia ir mums ko nors panašaus, – pasakojo A.Bartašius.

Vyrai darbus pradėjo ketvirtadienio vakarą. Dar nė nebaigus statybų pravažiuojantys stojo įamžinti proceso ir džiaugėsi netikėta pramoga.

6 m aukščio sniego senis. Artūro Milašiaus nuotrauka

– Dirbome su traktoriumi, turėjome teleskopinį keltuvą. Po to šiek tiek rankomis ir išėjo apytiksliai 6 m aukščio sniego senis. Iš tiesų, ketinome statyti didesnį, tačiau vėliau vakare spustelėjo šaltis ir sniegas nebelipo. Teko užbaigti darbus, – atviravo pašnekovas.

A.Bartašius sakė, kad jei tik sniegas būtų ir toliau buvęs lipnus, su A.Milašiumi būtų pasiekę ir 8 m aukštį. Pašnekovo teigimu, toks statinys Šilalės rajone esančiame Gineikių kaime pirmas, tačiau jei tik oro sąlygos leis, tai gali tapti smagia tradicija.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą