Norimo „iPhone“ jaunas vyras negavo

Dalintis:

Policijos pareigūnų pagalbos prireikė jaunam vyrui, kuris planavo įsigyti „iPhone 11 Pro“ telefoną. Pervedęs pinigus, telefono jis taip ir nesulaukė.

Į pareigūnus pagalbos kreipėsi 20-metis, kuris internete rado skelbimą apie parduodamą „iPhone 11 Pro“ telefoną. Susitaręs dėl prekės įsigijimo, vaikinas pardavėjui į nurodytą sąskaitą pervedė 180 eurų. Kaip pasakojo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Lina Banienė, pinigai pervesti į užsienyje esančią sąskaitą.

– Sukčiai suvilioja gyventojus parduodami prekes su nuolaidomis ar labai mažomis kainomis. Įkliuvę į šią apgaulę, gyventojai ne tik nesulaukia žadėto pirkinio, bet ir patiria finansinių nuostolių. Pareigūnai įspėja gyventojus, kad ketinant įsigyti prekes internetu, būtina imtis visų atsargumo priemonių. Įsidėmėkite, kad dažniausiai sukčių skelbimai išsiskiria gerokai mažesnėmis kainomis. Susisiekus su pardavėju, jis prašo pervesti tam tikrą užstatą, tačiau tai padarius, pirkėjas ne tik prekės negauna, bet neatgauna ir sumokėto užstato. Prieš nusprendžiant įsigyti didesnę prekę, patariame susitikti su pardavėju ir apžiūrėti daiktą ar prekę realiai, nepasikliauti tik nuotraukomis internete ir pokalbiu telefonu, – pareigūnų patarimais dalijosi L.Banienė.

Šiuo metu dėl apgaulės būdu įgyto nedidelės vertės turto pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jei pavyks nustatyti įtariamąjį, šiam grės viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba areštas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą