Nuo gaisro nukentėjo Beržės gatvės senbuviai

Dalintis:

Šįvakar ugniagesiams gelbėtojams pranešta apie Beržės gatvėje kilusį gaisrą. Išsiųstos gausios pajėgos, prireikė ir greitosios medicinos pagalbos.

Į nelaimės vietą išsiųsti Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai ir greitosios medicinos pagalbos brigada.

Atvykus į įvykio vietą, aplink liepsnojantį medinį pastatą buvo matyti keturios ugniagesių autocisternos ir didelis būrys smalsuolių bei padėti susirinkusių kaimynų. Kaimynystėje gyvenanti pora pasakojo patys ugniagesiams paskambinę 18.42 val. ir džiaugėsi, kad šie spėjo atvykti vos per 4 minutes.

– Vienas vyras iš šiferio gabaliuko gavo smūgį. Dar atvyko greitoji, tik paklausė ar niekas nenukentėjo ir to vyro net nematė – išvažiavo. Iškvietėme vėl, – kalbėjo mergina.

Gaisras Beržės gatvėje. Mortos Mikutytės nuotrauka

Senoje sodyboje gyvenanti Genė Martynaitienė prisiminė, kad čia atsikraustė dar prieš 30 metų, kai aplink daugiau nebuvo jokių namų. Ji pasakojo užuodusi dūmus ir pamaniusi, kad kaimynai planuoja kepti šašlykus.

– Tik paskui pamatėm, jau buvo ugnis ir dūmai. Čia vasarinė mūsų, joje kepu, elektra yra. Dujų balioną išnešė, – pasakojo moteris, nuogąstaudama dėl sproginėjančio šiferio gabalu sužeisto vyro.

Gaisras Beržės gatvėje. Mortos Mikutytės nuotrauka

Įsisiautėjusios liepsnos smarkiai apgadino ir šalia medinio pastato buvusius du avilius. Anot sodybos gyventojos, šios bitės greičiausiai jau neatsigaus.

Dėl kokių priežasčių mediniame pastate, kuriame buvo ir pirtis, galėjo įsisiautėti gaisras, aiškinsis specialistai.

Gaisras Beržės gatvėje. Mortos Mikutytės nuotrauka

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą