Nuo gegužės 18-osios duris atveria darželiai

Dalintis:

Vyriausybė nusprendė nuo gegužės 18 dienos atnaujinti ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą. Tėvai, auginantys mažamečius, galės juos atvesti į darželius, pageidaujantieji tęs ugdymą nuotoliniu būdu. Pasak savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Egidijaus Šteimanto, karantino sąlygomis vykdyti veiklą darželiuose sudėtinga, būtina įgyvendinti griežtus reikalavimus.

Per šią savaitę ikimokyklinės ir priešmokyklinės įstaigos turi pasirengti ugdymo proceso vykdymui grupėse. Pasak Egidijaus Šteimanto, savivaldybė dar negavo Sveikatos apsaugos ministerijos parengto aprašo. Neaišku, ką daryti, jei susirinktų visa darželinukų grupė – reikalaujama, kad grupėje būtų ne daugiau kaip 10 vaikų, o įprastai grupėse jų yra nuo 15 iki 20.

– Yra dar daug neatsakytų klausimų. Trečiadienį šaukiamas Švietimo ir mokslo ministerijos susitikimas su merais ir specialistais dėl naujų mokslo metų. Ko gero, tą dieną viskas ir paaiškės. Yra rūpestis, ką daryti su darbuotojais, kurie priklauso rizikos grupei – tokių turime daugumą, – kalbėjo skyriaus vedėjas.

Darželiai matuos vaikams temperatūrą, jei tik bus bent mažiausias ligos požymis, mažieji į įstaigas nebus priimami. Kol kas, E.Šteimanto teigimu, neaišku, ar taip pat pradėti ugdymą turės ir bendrojo lavinimo mokyklose veikiančios ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą