Nuo rytojaus šiluma į butus – tik nuo saulės

Dalintis:

Nuo rytojaus Tauragėje oficialiai baigiamas šildymo sezonas. Tačiau įstaigose, kurios neveikia per karantiną, šilumos tiekimas sustabdytas jau anksčiau.

Penktadienį savivaldybės administracijos direktoriaus pasirašytu įsakymu Tauragės rajono savivaldybėje nuo balandžio 27 dienos paskelbta 2019–2020 metų šildymo sezono pabaiga.
Tauragės šilumos tinklų bendrovės direktorius Audrius Arcišauskas sakė, kad centralizuotas šilumos tiekimas atjungiamas palaipsniui. Teisės aktai tai leidžia padaryti per savaitę. Šiandien apie 30 objektų jau yra atsijungę, dalis jų dėl to, kad per karantiną nedirba. Pirmiausia šilumos tiekimas bus užsukamas tuose namuose, kur šildymo sistema nėra automatizuota. Šilumos tinklų bendrovės vadovas jau yra sakęs, kad 90 procentų objektų, kuriems Tauragės šilumos tinklai tiekia šilumą centralizuotai, yra automatizuoti, todėl, kai lauko oro temperatūra yra 10 laipsnių šilumos ir daugiau, radiatoriai nešyla.

Anot A.Arcišausko, jau kitą mėnesį bendrovė pradės šilumos trasų hidraulinius bandymus. Pirmiausia ten, kur nėra centralizuotai tiekiamas karštas vanduo – Aerodromo mikrorajone, Tauragės dvare, Eičiuose. Tarailių ir Beržės katilinių trasų bandymai bus atliekami kvartalais – vienu metu visur karšto vandens tiekimas nebus nutraukiamas. Magistralinėse trasose hidrauliniai bandymai šiemet bus atliekami tik rugpjūtį.

Pernai šildymo sezonas buvo baigtas balandžio 23-ą, užpernai balandžio 12-ą dieną.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą