Nuo šiandien – kaukės būtinos

Dalintis:

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad nuo koronaviruso mirė 17-asis žmogus šalyje. Patvirtintų ligos atvejų – 999. Primename, kad nuo šios dienos apsaugines kaukes dėvėti būtina.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) duomenimis, Lietuvoje jau patvirtinti 999 koronaviruso atvejai. Per vakar dieną naujų teigiamų tyrimo atsakymų sulaukta 44, o ištirti buvo 3242 ėminiai. Iš viso Lietuvoje ištirta jau daugiau nei 36 tūkst. ėminių.

Šiandien ryte pranešta ir apie 17-ąjį mirties nuo koronaviruso atvejį. Šįkart žinia apie mirtį atskriejo iš Šiaulių ligoninės. Mirusysis priklausė rizikos grupei.

Sveikatos apsaugos ministerija susizgribo raginti medikus aktyviau siųsti pakartotiniams tyrimams pacientus, kuriems po koronaviruso infekcijos nustatymo dienos praėjo dvi savaitės ir asmenys nebejaučia viruso simptomų. Jei po dviejų savaičių, atlikus du pakartotinius tyrimus iš eilės ne trumpesniu kaip 24 val. intervalu, rezultatai bus neigiami, žmogus bus laikomas pasveikusiu. Kol kas šalyje jau per 270 asmenų, kuriems virusas diagnozuotas anksčiau nei prieš dvi savaites, tad tikėtina, kad pasveikusiųjų taip pat turėtų būti daugiau.

Pažymėtina ir tai, kad pacientas gali būti laikomas pasveikusiu ir po 37 kalendorinių dienų nuo koronaviruso infekcijos diagnozavimo dienos.

Primename, kad nuo šiandienos vakaro įvažiavimas ir išvažiavimas iš Tauragės bus ribojamas policijos pareigūnų. Tokie ribojimai bus vykdomi visą savaitgalį iki pat pirmadienio vakaro.

Taip pat nuo šiandienos privaloma viešose vietose nešioti apsaugines veido kaukes. Skelbiama, jog jų neturėsiantiems asmenims patruliuojantys pareigūnai duos kaukes. Tam skirta 120 tūkst. apsauginių kaukių.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą