fbpx

Nuo šios savaitės – nauji reikalavimai renginiams

Dalintis:

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad dėl spartaus koronaviruso plitimo atnaujinti reikalavimai renginiams.

Kasdien naujienų portaluose skelbiama, jog daugėja sergančiųjų COVID-19. Tačiau kol kas renginių drausti neplanuojama – tik atnaujinami reikalavimai. Informuojama, jog elektroninis bilietų platinimas ar dalyvių registracija privalomi visiems renginiams, išskyrus asmenines šventes. Organizatoriai turės užtikrinti ir būtinus atstumus tarp žiūrovų bei dalyvių. Maisto ir gėrimų vartojimui skirti specialias erdves su stalais arba baru.

Operacijų vadovo sprendimu įvedami privalomi atstumai tarp renginio dalyvių bei žiūrovų. Atvirose erdvėse bus privaloma užtikrinti metro atstumą arba sodinti žiūrovus į kas antrą kėdę. Uždarose erdvėse atstumas turės būti ne mažesnis nei du metrai arba žiūrovai sodinami į kas antrą kėdę.

Valgyti ir gerti renginio metu bus galima tik specialiai tam skirtoje vietoje ir tik prie stalų arba barų.

Vyriausybė taip pat nutarė, kad nuo šiol renginiai, nepriklausomai nuo dalyvių skaičiaus, galės būti organizuojami tik tais atvejais, jeigu užtikrinamas bilietų platinimas elektroniniu būdu ir (arba) dalyvių bei žiūrovų registracija. Organizatoriai taip pat privalės užtikrinti atvykstančių žiūrovų ir dalyvių kontrolę, pvz., aptveriant atvirą renginio vietą ir prie įėjimų kontroliuoti, kad į renginį nepatektų asmenys, kurie neturi įsigiję bilietų elektroniniu būdu arba neregistruoti į renginį.

Vyriausybės nutarimu taip pat praplėsta renginių sąvoką, į ją įtraukiant tiek komercinius, tiek nekomercinius kultūros, pramogų, sporto renginius, šventes (išskyrus asmenines šventes), muges, festivalius ir kitus tam tikrą laiką trunkančius organizuotus žmonių susibūrimus viešojoje vietoje iš anksto nustatytu laiku.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą