Nurašytus traktorius rado privačiose sodybose

Dalintis:

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo informacijos, kad įmonėje „Šilalės vandenys“ buvo fiktyviai nurašyti traktoriai. Juos pareigūnai aptiko įmonės darbuotojų sodybose.

Policijos komisariatas informavo, kad praėjusią savaitę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimų skyrius pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo. Taip nuspręsta po to, kai buvo gauta informacija, jog UAB „Šilalės vandenys“ galimai fiktyviai nurašė ir į metalo laužą pardavė veikiančius du traktorius – „BOREKS-2628“ ir „LTZ40“.

Pareigūnai tikrindami gautą informaciją atliko kratas įmonės darbuotojų gyvenamosiose sodybose. Jose aptikti minėti traktoriai. Transporto priemonės buvo paimtos ir nuvežtos į transporto priemonių saugojimo aikštelę, o įmonės darbuotojai, savo sodyboje laikę traktorius, apklausti. Jie neneigė, jog minėti traktoriai priklausė „Šilalės vandenims“.

Šiuo metu policijos pareigūnai aiškinasi, kodėl galimai veikiantys traktoriai, staiga įmonei tapo nereikalingi ir buvo nurašyti į metalo laužą.

Taip pat pareigūnai tiria ir minėtų traktorių perregistravimo aplinkybes. Spėjama, kad galimai buvo klastojami registracijos dokumentai.

Pranešimai apie įtarimą kol kas niekam neįteikti.

Pareigūnai prašo ką nors žinančius apie šios bendrovės galimai fiktyviai nurašytus kitus daiktus, informuoti pareigūnus el. paštu aurimas.banys@policija.lt arba telefonu Nr. 8 619 70335.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą