fbpx

Nusiaubtas Bijotuose esantis parkas

Dalintis:

 Vakar policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad nusiaubtas parkas, esantis Šilalės rajone, prie Dionizo Poškos muziejaus. Nuostoliai siekia beveik pusantro tūkstančio eurų.

Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui apie įvykį pranešė D.Poškos muziejaus direktorė. Ji teigė pastebėjusi, kad chuliganai suniokojo 5 lauko šviestuvus bei 4 fotografavimuisi skirtus žinomų rajono žmonių atvaizdus.

Komisariato atstovė Greta Kęsminaitė informavo, kad dėl sugadintų lauko šviestuvų muziejus patyrė 540 eurų nuostolį, o sulaužius atvaizdus padarytas 877,25 eurų nuostolis. Iš viso chuliganai pridarė nuostolių už 1 417,25 Eur.

D.Poškos muziejaus nuotrauka

Kol kas manoma, jog niekdariai darbavosi savaitgalį. Įtariamųjų pareigūnai neturi, tačiau Bijotuose esančio D.Poškos muziejaus teritorija stebima vaizdo kameromis. Peržiūrėjus jų įrašus, tikimasi, pavyks nustatyti chuliganiškai pasielgusius asmenis.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo. Jei pavyks rasti parko niokotojus, jiems gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

D.Poškos muziejaus nuotrauka

Muziejaus atstovų teigimu, parkas nusiaubamas jau antrą kartą. Prieš buvo fiksuoti chuliganiški išpuoliai balandžio pabaigoje. Ar tai tie patys asmenys, aiškinsis pareigūnai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą