Padegti šieno rulonai

Dalintis:

Sekmadienį Šilutės ir Tauragės ugniagesiai skubėjo gesinti liepsnojančių šieno rulonų. Vienas gaisras – Šilutės rajone, kitas – Tauragės rajone esančiame Kęsčių kaime.

Sekmadienio rytą, 9.10 val., į gaisravietę išsiųsti Šilutės rajono ugniagesiai. Liepsnos įsiplieskė Kirlikų kaime. Nustatyta, kad prie ūkinio pastato buvo padegti 4 šieno rulonai. Gaisro metu apdegė ne tik rulonai, bet ir ūkinio pastato langas, pastogė. Skaičiuojama, kad bendras nuostolis – 240 eurų. Nustatytas ir įtariamasis – 49-erių vyras dėl sveikatos sutrikimo paguldytas į gydymo įstaigą Švėkšnoje. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Įtariamasis pareigūnams iš anksčiau nėra žinomas.

Dar daugiau šieno rulonų liepsnojo Tauragės rajone esančiame Kęsčių kaime. Apie šį gaisrą pranešta 16.20 val. Į tris skirtingas gaisravietes išsiųstos 3 autocisternos. Viename gaisro židinyje degė 20 rulonų, kitame 15, o trečiame – 10. Pernykščio šieno be plėvelės rulonai priklausė dviem ūkininkams. 34-erių vyras ir 59-erių moteris patyrė 680 eurų nuostolį.

Pareigūnams pavyko ir šiuo atveju nustatyti įtariamąjį.

– Operatyvaus ir profesionalaus pareigūnų darbo dėka buvo nustatytas įtariamasis. Tiriant šio įvykio aplinkybes buvo skubiai apklausti liudininkai. Įtariamasis policijos pareigūnams žinomas. Kodėl vyras įvykdė šį nusikaltimą aiškinsis policijos pareigūnai, – sakė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Lina Banienė.

28-erių vyrui už turto sunaikinimą visuotinai pavojingu būdu gresia bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki 5-erių metų.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

Palikite komentarą