Padėkos renginyje – tik saujelė žiūrovų

Dalintis:

Šįvakar 17 val. visoje Lietuvoje nuaidėjo „Ačiū, Lietuva!“ renginiai. Tauragėje, pilies kiemelyje koncertine programa dalijosi ansamblio „Jūra“ nariai, tačiau jų pažiūrėti atvyko labai nedaug žiūrovų.

Pirmoji vasaros diena Vyriausybės nutarimu tapo ir dar vieno karantino sušvelninimo riboženkliu. Nuo šiandien lauke organizuojamus renginius lankyti gali iki 300 žiūrovų vienu metu. Toks leidimas tapo akstinu skelbti ir didesnių renginių pradžią. Sumanyta visoje Lietuvoje organizuoti padėkos visiems žmonėms renginį.

„Teskamba „Ačiū, Lietuva“ visiems, kurie drausmingai laikėsi karantino ir padėjo sėkmingai įveikti pirmąją viruso bangą“, – sakė Visuomenės informavimo grupės vadovas Giedrius Surplys.

Tauragiškius skelbimais į renginį kvietė ansamblis „Jūra“. Kiemelyje tautiniais rūbais pasipuošę rikiavosi ansamblio nariai. Ir nors buvo spėliota, kad toks renginys sulauks gausybės žiūrovų ir bus kiemelyje per sunku išlaikyti saugius atstumus, taip neįvyko. Nedidelė saujelė žiūrovų išsibarstė. Vos vienas kitas žmogus buvo matyti su kauke.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą