fbpx

Padidėjusi apkrova užguls interneto tiekėjų pečius

Dalintis:

Dėl kilusios pandemijos pakoreguotas švietimo įstaigų darbas – nuo pirmadienio pamokos vyks nuotoliniu būdu. Interneto srautas ypač padidės kiekvienam mokiniui prisijungus iš savo namų. Apie tai, ar tiekėjai pajėgūs užtikrinti stabilų ir greitą interneto ryšį, išsamiau skaitykite antradienį. Jau dabar bendrovė „Kvartalo tinklas“ patikino – problemų nebus.

Tauragės apskrityje „Kvartalo tinklas“ teikia šviesolaidinio, plačiajuosčio, bevielio interneto prieigos, duomenų perdavimo ir išmaniosios televizijos paslaugas. Bendrovė teigia valdanti vieną didžiausių ir moderniausių šviesolaidinio ir belaidžio ryšio tinklų, jį nuolat modernizuoja ir plečia, kad sparčiojo interneto ir išmaniosios televizijos prieiga būtų pasiekiama ne tik miesto, bet ir užmiesčio gyventojams.

Bendrovės direktorius Tadas Bikneris sakė šią savaitę penkioms nepasiturinčioms šeimoms įrengęs interneto prieigas, kad vaikai galėtų nuotoliniu būdu dalyvauti pamokose. Nuo pirmadienio dar labiau padidėsiančiam interneto srautui jie yra pasirengę.

–  Ne, nėra neramu, čia priklauso nuo to, kas yra pačių žmonių namuose. Mes esame pasirengę stambiu lygmeniu, jau iš anksčiau nemažą rezervą turėjome. Pats internetas jau seniai nėra problema, jau didelių iššūkių nebėra, – teigė vadovas. – Jei kils problemų ir žmonės skambins, padėsime ir jas spręsime.

Pasak T.Biknerio, interneto suvartojimas karantino metu Tauragėje išaugo 40 procentų. „Kvartalo tinklas“ kiekvieną dieną gauna pranešimus apie neįprastai padidėjusį srautą. Savo teikiamų paslaugų „Kvartalo tinklas“ branginti neketina, nes supranta, kad šiuo metu žmonėms yra labai reikalingi. Bendrovė stengiasi užtikrinti stabilų ir greitą interneto ryšį, kad namuose žmonės turėtų užsiėmimą.

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą