Pagalbos ranką tiesia Visuomenės sveikatos biuras

Dalintis:

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad pirmadienį dėl vykdomų planinių techninių darbų neveiks emocinės paramos linijos, pagalbos tauragiškiai gali kreiptis į Visuomenės sveikatos biurą.

Balandžio 12 dieną nuo 8 iki 16 val. dėl vykdomų planinių techninių darbų neveiks emocinės paramos linijos: Vilties linija, Pagalbos moterims linija, Vaikų linija ir Jaunimo linija. Laikinai emocinės paramos linijos neveiks ir skambinant bendruoju emocinės paramos telefonu 1809.

Atlikus techninius darbus, visos emocinės paramos linijos veiks kaip ir anksčiau.

SAM primena ir kitas psichologinės pagalbos galimybes. Gyventojai, patiriantys koronaviruso pandemijos sukeltą stresą, nerimą bei išgyvenantys kitas sudėtingas gyvenimiškas situacijas gali kreiptis į Visuomenės sveikatos biurus. Visuomenės sveikatos biurą turime ir Tauragėje.

Norint gauti šią nemokamą pagalbą, nereikia specialaus gydytojo siuntimo, užtenka kreiptis į Visuomenės sveikatos biurą, užsiregistruoti paslaugai ir atvykti sutartu laiku arba paslaugą gauti nuotoliniu būdu.

Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras informuoja, kad teikia individualias ir grupines psichologo paslaugas: streso valdymo, taip pat konfliktų valdymo praktinius ir kitus psichologinę gerovę ir (ar) psichikos sveikatą stiprinančius praktinius užsiėmimus, individualias konsultacijas asmeniui, organizuoja savitarpio pagalbos grupes, psichologines konsultacijas asmenų grupėms.

Psichologo paslaugas teikia vietiniai ir atvykstantys psichologai. Išsamesnę informaciją tauragiškiai gali gauti pasiskambinę telefonu 8 683 06 188.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą