Pagerbti tėčius kviečia bėgimu

Dalintis:

Tauragės bėgimo klubas kviečia aktyvius tauragiškius jungtis prie bėgimo ir taip pagerbti visus tėčius Tėvo dienos proga. Dalyviai registruojami į tris skirtingo ilgio distancijas.

Šį pavasarį Tauragės bėgimo klubas minėjo savo pirmąjį gimtadienį. Kaip klubo vadovas Linas Naujokas pasakojo, metai buvo aktyvūs, gausūs varžybų ir įvairių pasiekimų, netrūko ir naujų narių, prisijungusių prie klubo veiklos. O Tauragei tapus Lietuvos kultūros sostine, nuspręsta prisijungti prie viso renginių maratono.

– Kadangi šiais metais Tauragė Lietuvos kultūros sostinė, tai sugalvojome organizuoti bėgimą, skirtą tėčiams. Labai norime, kad tai taptų gražia tradicija, – kalbėjo L.Naujokas. – Šis bėgimas skirtas stiprinti šeimos santykius, skatinti kokybišką ir aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą.

Linas Naujokas skatina aktyvų gyvenimo būdą. Asmeninio albumo nuotrauka

Tauragės bėgimo klubo vadovas ir pats savo pavyzdžiu populiarina aktyvų gyvenimo būdą bei to moko savo vaikus. Šeima kartu leidžia laiką važinėdami dviračiais, esant galimybei, vežasi mažuosius ir į įvairias varžybas.

– Mano vaikai nori bėgti kartu, o kai nebėga, visada klausia, kiek kilometrų aš nubėgau. Žmona sportuoja salėje, o su ja kartu ir mūsų mažiausioji – bando kartoti, ką daro mama. Mėgstame ir dviračiais važinėti. Klubo nariai į bėgimo treniruotes stadione dažnai atsiveda vaikus – jiems tai ir sportas, ir pramoga, – aktyviai gyventi ir rodyti pavyzdį vaikams skatino pašnekovas.

Bėgimas Tėvo dienai paminėti – „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė“ ciklo dalis, vyks birželio 4-ąją. Startas bus duotas 12 val. Dalyviai jau registruojasi į vieną iš trijų distancijų. Mažieji bus kviečiami bėgti 600 m ilgio trasą, suaugusieji – 3,3 km ilgio. Ilgiausia trasa – 10 km – skirta ištvermingesniems bėgimo entuziastams.

– Visi dalyviai gaus atminimo medalius, rėmėjų dovanėles, o patiems greičiausiems įteiksime ir taures. Kadangi trasas suplanavome miesto gatvėse, tai bėgimo metu bus kiek apribotas eismas. Atsiprašome už galimus nepatogumus, tačiau siekiame, kad į bėgimą atvyksiantys svečiai galėtų pasidžiaugti Tauragės vaizdais, – motyvavo Linas Naujokas.

Registruotis bėgimui galite portale www.registracijos.gernesys.lt.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą