fbpx

Pajamas deklaruoti bus galima iki liepos

Dalintis:

Valstybinė mokesčių inspekcija praneša, kad susiklosčius pavojingai situacijai ir paskelbus karantiną, gyventojams pratęsiamas deklaravimo ir mokesčių sumokėjimo terminas.

Informuojama, kad Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) deklaravimo ir sumokėjimo terminas vietoje gegužės 4 dienos nukeliamas į liepos 1 dieną. Taip pat ilgiau bus galima teikti prašymus skirti pajamų mokesčio dalį organizacijoms, politinėms partijoms, profsąjungoms.

„Norime atkreipti dėmesį į tai, jog GPM permokų grąžinimo terminas nesikeičia, o tai reiškia, jog gyventojams, teisingai ir laiku pateikusiems deklaraciją, jos bus grąžintos kaip ir kasmet, iki liepos 31 d.,“ – pranešime spaudai cituojama VMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Stasė Aliukonytė–Šnirienė.

Esant karantinui, pajamų mokesčio deklaravimo oficialus startas skelbiamas nebus. Apie tai, nuo kada galima pradėti deklaruoti pajamas, VMI informuos atskiru pranešimu.

VMI karantino metu, kaip ir kitos įstaigos, savo paslaugas ir konsultacijas teikia tik nuotoliniu būdu. Konsultuotis gyventojai raginami telefonu 1882 arba per Mano VMI sistemą.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą