Pakartojo dar kartą: sporto mokyklos vadovas atleistas teisėtai

Dalintis:

Iš buvusios Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos direktoriaus pareigų atleistas Audrius Bitinas teismuose vis dar kovoja su Tauragės rajono savivaldybe, dėl, jo manymu, neteisėto atleidimo iš darbo. Pralaimėjęs bylą Tauragės apylinkės, nesėkmę jis patyrė ir Klaipėdos apygardos teisme. Jei po Tauragės apylinkės teismo sprendimo neprivalėjo padengti savivaldybės bylinėjimosi išlaidų, tai šįkart teks sumokėti 1125 eurus.

Audrius Bitinas iš Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos direktoriaus pareigų buvo atleistas 2018 metų rugsėjo 5 dienos Tauragės rajono savivaldybės tarybos sprendimu. Teismuose jis įrodinėja, kad pernai dėl reorganizacijos sujungus dvi įstaigas – Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklą bei Tauragės sporto centrą – Tauragės sporto centro direktoriaus pareigos turėjo būti siūlomos jam.

– Iki 2022 metų galiu būti sporto ugdymo įstaigos vadovu. Tai ta pati ugdymo įstaiga, ar prijungta, ar neprijungta, tęsia tą pačią veiklą. Toje pačioje veikloje aš ir turėčiau dirbti, – „Tauragės kurjeriui“ yra sakęs A.Bitinas.

Byla dėl jo atleidimo iš darbo Tauragės apylinkės teisme nagrinėta du kartus, nes po A.Bitino skundo Klaipėdos apygardos teismui ji buvo grąžinta nagrinėti į Tauragę. Šių metų rugsėjo 6-ąją Tauragės teismas buvo nusprendęs, kad A.Bitinas iš darbo atleistas teisėtai – jo ieškinį atmetė, tačiau neįpareigojo atlyginti Tauragės rajono savivaldybės administracijos patirtas bylinėjimosi išlaidas – 5277 Eur. Teismas tuokart įvertino, kad savivaldybė, turėdama teisininkus, kuriems privalu atstovauti savivaldybei teismuose ir kuriems už šių funkcijų atlikimą moka darbo užmokestį, iš biudžeto papildomai samdė advokatų kontorą.

Su tokiu sprendimu A.Bitinas nesutiko ir jį apskundė Klaipėdos apygardos teismui. Praėjusią savaitę Klaipėdos apygardos teismas A.Bitino skundo netenkino ir paliko Tauragės apylinkės teismo 2019 m. rugsėjo 6 d. sprendimą nepakeistą. Teisėjų kolegija konstatavo, kad pirmosios instancijos teismas nepažeidė įrodinėjimo ir įrodymų vertinimo taisyklių ir jas tinkamai taikė, padarė pagrįstas išvadas, priėmė teisėtą ir pagrįstą sprendimą, kurį keisti ar naikinti apeliacinio skundo argumentais nėra pagrindo.

A.Bitinui teks atlyginti 1125 eurus Tauragės rajono savivaldybės administracijai bylinėjimosi išlaidų.

A.Bitinas šį Klaipėdos apygardos teismo sprendimą žada skųsti.

– Labai jau paviršutiniški sprendimo motyvai, matyt, neturėjo laiko pasigilinti,– penktadienį „Tauragės kurjeriui“ sakė buvęs Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos vadovas.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą