Paliktas laiškas ateities kartoms

Dalintis:

Šiandien būsimosios Tauragės arenos statybvietėje į žemę įkasta laiko kapsulė su laišku ateities kartoms.

Rajono politikai, savivaldybės skyrių vedėjai, rajono įmonių vadovai ir kunigai šiandien 11 valandą atvyko į šventinę ceremoniją statybų aikštelėje Bernotiškės gatvėje. Tauragės rajono savivaldybės mero Dovydo Kaminsko teigimu, šiandien į statybvietę susirinko „visi svarbiausi žmonės“, prisidėję prie šio projekto gimimo.

– Esame dar pamatuose, bet tie pamatai neparodo, kiek yra darbo jau įdėta. Nuo pirmos minties, nuo pradžios, praėjo aštuoneri metai. Darbo įdėta labai daug. Per aštuonerius metus sugebėjome suprasti, kad to tikrai reikia, nes praėjusios kadencijos tarybos nariai balsavo vieningai tuo klausimu. Sporto bendruomenė taip pat tą poreikį yra išreiškusi. Tai bus didžiulis postūmis ir kultūrai, kultūros renginiams, ir galimybė pasikviesti ir turėti kitokio lygio kultūrą. Tai bus didžiulė paskata Tauragės miestui ir visam regionui, – į ceremonijos dalyvius kreipėsi rajono vadovas.

Areną statančios įmonės „Gilesta“ vadovas Romas Paliulis svečiams aprodė statybvietę ir daugiausiai statybose pasistūmėjusį objektą – aukščiausiai šiuo metu iškilusi smėlio aikštelė. Po mėnesio tikimasi jau uždengti jos stogą. Rangovai patikino, kad smėlis pliažo tinklinio aikštelei bus itin kokybiškas ir, žinoma, lietuviškas.

– Turim ambiciją ir tikslą iki rudens ir žiemos periodo „uždaryti“ pastatą, nes žiemą norėtume jau dirbti viduje, – planus atskleidė „Gilestos“ vadovas.

Daugiau apie arenos statybą ir kapsulės įleidimą – antradienio laikraštyje „Tauragės kurjeris“.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą