Palmyra Gylienė perrinkta Jovarų bendruomenės pirmininke

Dalintis:

Tauragės miesto bendruomenė „Tauragės Jovarai“ naujai kadencijai perrinko bendruomenės pirmininkę Palmyrą Gylienę. Bendruomenei ji vadovauja jau 13 metų.

Daugiau nei 100 narių vienijanti miesto bendruomenė „Tauragės Jovarai“ gyvuoja jau 15 metų ir veik nuo pradžios jai vadovaujanti Palmyra Gylienė juokauja, jog planų ir darbų numatyta tiek, kad dienų metuose neužtenka jiems atlikti.

– Šiemet išsirinkome 25 aktyvių narių tarybą. Pastebėjome, kad į tarybos veiklą įtraukus visą aktyvą generuojamos naujos idėjos, galima planuoti, tartis ir veikti bendruomenės labui. Mūsų bendruomenė turi ilgą Jūros pakrantę, todėl pats pirmasis šiųmetis darbas – balandžio 15-ąją vyksianti talka: reikės grėbti, šakas išnešti, krūmus apgenėti, aplinką patvarkyti. Į talkas susirenka daug žmonių, bet ir tai per dieną ne viską spėjame padaryti, ką suplanavę būname, – sakė perrinkta pirmininkė.

Palmyra Gylienė pasakojo, kad visame rajone „Tauragės Jovarai“ išgarsėjo kasmetinėmis Joninėmis Jūros pakrantėje. Šiemet bus jau 14-toji šventė, mat vienerius metus, per karantiną, Joninių bendruomenė neorganizavo.

– Jau tariamės ir su atlikėjais. Kartą buvome pasikvietę grupę „Kūjeliai“, bet per renginį prasidėjo liūtis ir koncerto nebuvo. Jie tik palapinėje pagrojo ir mums visiems labai patiko. Šiais metais tikimės, kad lietaus nebus ir muzika pasidžiaugs visi. Į Jovarų Jonines atvyksta ne tik mūsų bendruomenės nariai, bet ir miesto gyventojai, būna svečių net iš kaimiškųjų seniūnijų. Kviesti daugiau grupių neplanuojame. Labai brangus malonumas šiais laikais prisikviesti muzikantus. Bendruomenė nėra tokia turtinga, – sakė pirmininkė ir atskleidė, kad turi planų šiemet ne tik šventes organizuoti, bet ir statyti naują estradą.

– Senoji visai sukiužo. Tikimės, kad pavyks šiemet pradėti darbus, – viliasi P.Gylienė.

 

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą