fbpx

Papildomų taksi aikštelių nerengs

Dalintis:

Taryba patvirtino taksi stotelių įrengimo tvarkos aprašą, tačiau naujų stotelių įrengti kol kas neplanuojama. Šiuo metu aikštelės taksi automobiliams yra tik Tauragėje, o Skaudvilė mieliau planuoja elektromobiliams skirtą krovimo vietą.

Taksi stotelių įrengimo tvarkos aprašas paruoštas vykdant Vyriausybės nutarimą. Tauragės miesto buvęs seniūnas Virginijus Žilius atviras, vargu ar Tauragei reikia daugiau taksi automobiliams skirtų stovėjimo vietų, kai Tauragėje jų yra trys.

– Prie „Pepco“ ir prie „Lidl“ yra oficialios taksi stovėjimo aikštelės. Dar prie autobusų stoties. Gudresni stoja privačioje „Maximos“ stovėjimo aikštelėje, – vardijo V.Žilius.

Kadangi „Maximos“ prekybos centro, esančio Prezidento gatvėje, stovėjimo aikštelė privati, galima pastebėti, kaip taksi vairuotojus iš ten išprašo prekybos centro apsaugos darbuotojas.

Seniūnu dirbantis Žilvinas Majus patikino, kad kreipimosi dėl papildomų taksi stotelių įrengimo nėra – turbūt, užtenka, kiek yra.

– Tik prie autobusų stoties turėjome pastatyti ženklą, nurodantį, kad taksi automobiliams skiriami 10 m, tai ten telpa 4 automobiliai. Buvo ginčas su devynaukščio gyventojais, neužteko vietos. Dabar lyg ir tvarkingai pasidalina ta aikštele, o netelpantys pervažiuoja į „Lidl“ aikštelę, – dėstė seniūnas.

Kitame rajono mieste, Skaudvilėje, taksi stotelių nėra – seniūną pavaduojanti Dalia Milašienė patikino žinanti tik vieną pavėžėjimu užsiimantį žmogų.

– Kad pas mus poreikio nėra taksi stotelėms, nesame tokie turtingi, kad taksi važinėtume. Jei reikia, žmogus greičiau kaimyno paprašys. Turbūt labiausiai reikėdavo pas gydytojus nuvažiuoti, bet dabar jie konsultuoja telefonu, tai ir šis poreikis gerokai sumenko. Kur kas labiau reikėtų elektromobilių krovimo vietos, – atskleidė D.Milašienė.

Pašnekovė teigė, kad savivaldybei šis noras jau išsakytas. Pageidaujama dviejų vietų krovimo aikštelė, kurioje galėtų savo automobilius pasikrauti į miestelį atvykę žmonės. Svarstoma idėja, kad krovimo aikštelėje būtų galimybė pakrauti ir elektrinių paspirtukų baterijas.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą