Parduotuvėje „Lidl“ lankėsi tikrintojai: nebuvo laikomasi karantino sąlygų

Dalintis:

Šeštadienį Tauragėje policijos pareigūnai kartu su veterinarijos tarnybos ir sveikatos centro specialistais atliko patikrinimus prekybos vietose. Nustatyta, kad vidurdienį parduotuvėje „Lidl“ nebuvo kontroliuojami lankytojų srautai – vienu metu viduje buvo daugiau žmonių, nei leistina.

Šiandien vykusiame Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro posėdyje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Margarita Kudijanova informavo, kad per praėjusią savaitę pareigūnai sustabdė ir patikrino 2300 transporto priemonių. Į Tauragę nebuvo įleistos 8 mašinos, o iš miesto išvažiuoti neleista vienai transporto priemonei.

– Nustatėme 25 pažeidimus dėl karantino sąlygų nesilaikymo. Iš jų 21 buvo dėl skirtingų namų ūkių buvimo vienoje patalpoje. 3 žmonės nedėvėjo kaukių, kai tai privaloma. Nustatytas ir vienas saviizoliacijos nesilaikymo atvejis, ­– kalbėjo M.Kudijanova.

Taip pat pareigūnai kartu su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) bei Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistais atliko patikrinimus prekybos centruose, viešosiose erdvėse. Tokių patikrinimų iš viso atlikti 45. Šeštadienį tarp 11–12 valandos pastebėti dideli žmonių srautai parduotuvėje „Lidl“.

– Šeštadienį tikrinome du subjektus – turgavietę ir parduotuvę „Lidl“. Nustatyta, kad turgavietėje nebuvo stebima darbuotojų sveikata, nematuojama kūno temperatūra, tačiau srautai buvo ribojami ir taip pat padėta pakankamai dezinfekcinio skysčio dozatorių. Prekybos centre „Lidl“ pirkėjų srautai nebuvo ribojami. Jau vien mes užėjome keturiese. Parduotuvės vadovas sakė, kad pagal plotą vienu metu viduje gali būti apie 70 klientų. Tačiau buvo tikrai daugiau ir saugūs atstumai nebuvo išlaikomi, – kalbėjo susirinkimo metu VMVT Tauragės departamento inspektorė Neringa Raupelienė.

Parduotuvės vadovui surašytas nurodymas klientams gerai matomoje vietoje pakabinti informaciją, kiek žmonių vienu metu gali būti prekybos vietoje.

– Dauguma lankytojų vežimėlių neima, tiesiog užeina į parduotuvę. Tai vadinasi, srautas nėra reguliuojamas. Tačiau po mūsų apsilankymo iš karto buvo pradėtas stebėjimas, – patikino N.Raupelienė.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą