fbpx

Pareigūnai ir artimieji prašo pagalbos: dingo nepilnametė. Nepilnametė rasta

Dalintis:

Feisbuko grupėse artimieji išplatino žinią apie dingusią 14-metę Eglę R. Šįryt pagalbos prašymą ieškant mergaitės paskelbė ir policijos pareigūnai.

„Sveiki. Prašau visų pagalbos. Vakar apie pusę pirmos, dienos metu dingo sesė Eglė R. Paskutinis jos skambutis buvo apie pusę pirmos, sakė, ji buvo prie „Sumuštinių baro“ ir antras skambutis, į kurį nespėjau atsiliepti, nes dirbau. Kai perskambinti norėjau, jau nebėjo – telefonas buvo išjungtas. Prašau, kas matė, ar turit kokių žinių, praneškite – svarbi bet kokia informacija“, – feisbuke žinią išplatino jaunos mergaitės broliu prisistatęs vyras.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Lina Banienė šįryt patvirtino, kad apie nepilnametės dingimą pranešta ir pareigūnams. Šie dalijosi Eglės R. nuotrauka ir prašė pagalbos ją surandant.

Pareigūnai skelbia, kad vakar apie 13 val. iš namų Tauragėje išėjo 14-metė Eglė R. ir iki šiol negrįžo.

Mergaitė apie 1,40 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, rudų plaukų, vilkėjo rožinės spalvos marškinėlius, mėlynus plėšytus džinsus, avėjo juodas-baltas basutes.

Pareigūnai prašo atsiliepti žmones, mačiusius ar žinančius šios mergaitės buvimo vietą, ar turinčius kitos tyrimui reikalingos informacijos susisiekti su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais tel. 8 700 64300.

Trečiadienį priešpiet komisariatas pranešė, kad paauglė rasta gyva ir sveika. Daugiau įvykio detalių neatskleidžiama.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą