fbpx

Pareigūnai jau gauna pranešimus apie saviizoliacijos nesilaikymą

Dalintis:

Prasidėjus karantinui ir tėvynainiams grįžtant namo, kiekvienam griežtai nurodoma laikytis saviizoliacijos – 14 dienų likti namuose, arba kreiptis į savivaldybės atstovus, kurie parūpins vietą saviizoliacijai. Policijos pareigūnai atskleidžia, kad jau sulaukia skambučių apie nesilaikančius nurodymų.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Greta Kęsminaitė atskleidė, kad iš gyventojų pranešimų sulaukta jau nemažai.

­– Nuo vakar iki dabar esame gavę 11 pranešimų apie saviizoliacijos nesilaikymą. <…> Mes nenusišalinsime nuo kontrolės. Jei matysime pažeidimus ar mums bus pranešta apie juos, vienaip ar kitaip reaguosime. Gyventojai, pastebėję pažeidimus, turėtų informuoti telefonu policijos pareigūnus, – dėstė G.Kęsminaitė.

Įsigaliojus karantinui, kiekvienas iš užsienio grįžęs pilietis privalo 14-ai dienų likti namuose ir save izoliuoti nuo kitų asmenų. Jei žmogus neturi galimybės likti namuose, nes tokiu būdu sukeltų pavojų savo šeimai, galima kreiptis į savivaldybės paskirtą atstovą, koordinuojantį apgyvendinimą. Juo paskirtas Tadas Pauparis. Skelbiama, kad gyventojai saviizoliacijai kol kas apgyvendinami „Bastilijoje“.

Nesilaikant nurodymo laikytis saviizoliacijos, gresia atsakomybė.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą