fbpx

Pareigūnai nustatė užpuolimą Sartininkuose organizavusį žmogų

Dalintis:

Pirmadienio vakarą Sartininkų kaimo gyventojai pranešė apie kaukėtos gaujos užpuolimą, kurio metu sumušti trys pavėsinėje sėdėję vyrai. Policijos pareigūnai informuoja nustatę išpuolio organizatorių.

Liepos 5 d. 17. 22 val. buvo gautas pranešimas, kad Tauragės rajone, Sartininkų kaime, kaukėti asmenys užpuolė ir sužalojo tris vyrus (gim. 1999 m., 1991 m., gim. 1983 m.).

Pareigūnai nedelsiant sureagavo į pagalbos prašymą ir į Sartininkų kaimą atskubėjo po 24 minučių. Įvykio vietoje buvo rasti nukentėję asmenys, iš kurių du buvo neblaivūs, tačiau užpuolikai jau buvo pasišalinę.

Ieškoti užpuolikų į pagalbą buvo pasitelktos gausios policijos pareigūnų pajėgos. Į užpuolikų paieškas leidosi dar penki policijos ekipažai.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir tą patį vakarą, aktyviai padedant Sartininkų kaimo bendruomenės nariams, nustatė įtariamuosius, įvykdžiusius šią nusikalstamą veiką. Nusikalstamos veikos „organizatoriui“ pareikšti įtarimai.

Asmenims už šią nusikalstamą veiką gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Policijos pareigūnai džiaugiasi bendruomenės įsitraukimu, aktyvų bendradarviavimą bei dėkoja piliečiams už pagalbą aiškinantis šio įvykio aplinkybes.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą