Pareigūnai sulaikė sprogdintoją

Dalintis:

Antradienio naktį patys pareigūnai išgirdę sprogimo garsą atskubėjo į Bažnyčių gatvę. Pastebėta, kad sprogo petarda, padėta ant politiko Tomo Raulinavičiaus automobilio priekinio stiklo. Galiausiai pareigūnams pavyko sučiupti ir patį sprogdintoją. Pirminiais duomenimis, sprogdinimas su politiko darbu ar profesine veikla nesusijęs.

Kaip informavo Tauragės apskrities vyriausias policijos komisariatas, iškart po sprogimo sulaikytas 1978 m. gimęs vyras. Jis buvo nuvežtas į ligoninę tyrimams dėl narkotinių medžiagų vartojimo ir vėliau nugabentas į areštinę.

Tačiau toliau tiriant šį įvykį intensyviai buvo tikrinama visa gaunama informacija bei peržiūrimos miesto vaizdo kameros, kurių metu pastebėta, kad sulaikytasis neatitinka sprogdintojų bruožų.

Policijos pareigūnai pradėjo įtariamojo paieškas ir trečiadienį apie pietus 48-ioms valandoms sulaikytas vyras, gim. 1971 m. Įtariamasis yra Tauragės rajono gyventojas, smulkus verslininkas, policijai jau žinomas. Vyras šiandien buvo apklaustas ir pareigūnams prisipažino įvykdęs nusikalstamą veiką. Įtariama, kad nusikaltimo metu jis buvo neblaivus.

Paklausti, koks galėjo būti tokio veiksmo motyvas, „Tauragės kurjeriui“ pareigūnai patvirtino, kad sprogdinimas nesiejamas nei su Tomo Raulinavičiaus politine, nei su profesine veikla. Neatmetama, kad tai galėjo būti asmeninių santykių aiškinimasis.

Ar šis asmuo gali būti susijęs ir su 2018 metais įvykdytu Tomo Raulinavičiaus automobilio padegimu, pareigūnai to nei patvirtino, nei paneigė.

Dėl šios veikos pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str. 2 d. Už tai vyrui gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą