Pareigūnai užfiksavo: daugiausiai važiuojančių buvo šeštadienį

Dalintis:

Tauragės rajone buvusiuose policijos postuose per savaitę sustabdyta daugiau nei 12 tūkst. transporto priemonių. Didžiausi važiuojančių srautai buvo šeštadienį.

Šiandien nuotoliniu būdu vykusiame Esktremalių situacijų operacijų centro posėdyje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Margarita Kudijanova priminė, kad jau šiąnakt nuo vidurnakčio nebegalios judėjimo tarp savivaldybių ribojimai. Tačiau per praėjusią savaitę ir ypač ilgąjį savaitgalį pareigūnai budėjo mobiliuose ir stacionariuose postuose.

– Per praėjusią savaitę postuose sustabdytos 12 484 transporto priemonės. Iš jų 27 nebuvo įleistos į Tauragę, 15 neišleistos. Pareigūnai patikrinimų metu nustatė 5 pažeidimus. Taip pat atlikti 54 patikrinimai dėl saviizoliacijos laikymosi. Nustatytas 1 pažeidimas. O patikrinus 41 ūkio subjektą pažeidimų nebuvo nustatyta, – kalbėjo pareigūnė M.Kudijanova.

Komisariato atstovė Greta Kęsminaitė patikslino, kad kai kurie savivaldybių ribas kirsti bandę vairuotojai teisinosi iš Šilalės rajono vykstantys į Tauragę dėl automobilio techninės apžiūros, nors šią procedūrą jie gali ir Šilalėje atlikti. Vienas asmuo teigė, jog keliauja pas draugę į Palangą, bet buvo nepraleistas, nes neturėjo reikalingų dokumentų. Taip pat vienas vairuotojas sakėsi vykstąs į Tauragę parduoti motociklo. Pareigūnai atskleidė, kad ne vienas vairuotojas, pastebėjęs, jog yra pareigūnų postas, nusprendė pats apsigręžti.

Tauragės AVPK atstovė atskleidė, kad nors per ilgąjį velykinį savaitgalį didelis automobilių srautas buvo visomis dienomis, didžiausias transporto priemonių judėjimas užfiksuotas šeštadienį.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą