Pareigūnams įkliuvo du neblaivūs vairuotojai: vienas sukėlė eismo nelaimę

Dalintis:

Vakar policijos pareigūnams į kliuvo du neblaivūs vairuotojai, kuriems gresia baudžiamoji atsakomybė. Vienas jų policijos dėmesio sulaukė po įvykusio susidūrimo su kita transporto priemone.

Kaip skelbia Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK), vakar apie 14.35 val. Aukštupių kaime įvyko eismo nelaimė – susidūrė „Ford“ ir „VW Golf“. Nelaimės metu žmonės nenukentėjo, tačiau alkoholio matavimo prietaisas parodė, kad 35-erių „VW Golf“ vairuotojas buvo neblaivus – įpūtė 2,73 prom. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, o neblaiviam vairuotojui gresia bauda, teisės vairuoti laikinas atėmimas. Teismas gali nuspręsti ir konfiskuoti automobilį.

Vėliau, 22.30 val. Kirklių kaime, pareigūnai patikrinimui sustabdė „Citroen Xsara“ markės automobilį, kurį vairavo 30-metis vyras. Paaiškėjo, kad prie vairo jis sėdo gerokai padauginęs – alkoholio matavimo prietaisas rodė 1,74 prom. girtumą. Pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus, kai girtumas viršija 1,51 prom.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą