fbpx

Pareigūnus įžeidusiam vyrui apygardos teismas skyrė baudą

Dalintis:

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad vienoje feisbuko grupių pastebėti visą pareigūnų bendruomenę žeminantys įžeidinėjimai. Dėl jų kreiptasi į teismą.

Feisbuke populiaru su kitais vartotojais dalintis informacija, netrūksta grupių, sukurtų konkrečiai vairuotojams, kuriuose dalinamasi įspėjimais apie policijos pareigūnus ir jų vykdomas veiklas. Tačiau neretai pasitaiko, kad norint įspėti kitus vairuotojus, pateikiamas neadekvatus tekstas žeidžia ne tik policijos pareigūnus, atliekančius tiesioginę savo veiklą, bet ir visą policijos bendruomenę.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriaus pareigūnai kovo 20-ąją apie 14.05 val. pastebėjo įrašą feisbuko grupėje ,,Pagalba vairuotojams Tauragėje“. Joje vyras, gim. 1979 m., patalpino įrašą „Tebestovi Svolaciai pinigu renkas“, kuris yra užgaulus, žeminantis ir menkinantis policijos pareigūnų reputaciją. Įvertinus visas aplinkybes pareigūnai kreipėsi į Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmus, kad jie išnagrinėtų administracinę medžiagą dėl įžeidžiančio komentaro internetinėje erdvėje. Tačiau šis teismas nusižengimo neįžvelgė.

Tokis nutarimas apskųstas Klaipėdos apygardos teismui ir šiandien gautas nutarimas, kad komentaras ne tik įžeidė policijos pareigūną atliekantį savo tiesiogines pareigas, bet kartu ir visą policijos bendruomenę. Priimtas neskundžiamas nutarimas, kad komentatorius padarė nusižengimą ir jam paskirta 115 eurų bauda.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą