Partijos bruzda – kandidatus pasitvirtino trys

Dalintis:

Nors Tauragės vienmandatėje rinkimų apygardoje oficialiai dar neužregistruotas nė vienas kandidatas į Seimą, partijos jau skelbia apie savo apsisprendimus. Ką siųs kautis už parlamento kėdę, Tauragės rinkėjams pranešė socialdemokratai, konservatoriai ir valstiečiai žalieji. Mero Dovydo Kaminsko vadovaujami liberalai kandidato į Seimą dar neišsirinko. Tą padaryti tikimasi iki birželio.

Šiuo metu tauragiškiams Seime atstovaujanti Valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė Aušrinė Norkienė patvirtino, kad jos kandidatūra siekti parlamento mandato Tauragės vienmandatėje rinkimų apygardoje jau patvirtinta. Pasak A.Norkienės, balandį nuotoliniu būdu surengtame partijos posėdyje patvirtinta maždaug pusė kandidatų į Seimą šalies apygardose. Dėl likusiųjų partija apsispręs artimiausiu metu. Paklausta, kaip jai sekasi dirbti Seime per karantiną, A.Norkienė patikino, kad kritinė situacija privertė labiau susitelkti – darbas, pasak jos, vyksta labai intensyviai. Seimas posėdžiauja ne nuotoliniu būdu.

Apie savo kandidatą šią savaitę pranešė socialdemokratai – kautis už vietą Seime jie siunčia Darių Petrošių. Nuotoliniame posėdyje buvo pasiūlyti 2 kandidatai – Rita Grigalienė ir Darius Petrošius. Partiečiai pasirinko pastarojo kandidatūrą. D.Petrošius jau yra dirbęs Seime, teigia, kad ši sritis jam puikiai žinoma. Šiuo metu politikas eina Tauragės rajono savivaldybės tarybos nario pareigas. Jei jis būtų išrinktas į Seimą, taryboje jį pakeistų Algirdas Mosėjus.

Konservatoriai Tauragės vienmandatėje rinkimų apygardoje kandidatu į Seimą iškėlė Arūną Valinską jaunesnįjį.

O štai Liberalų sąjūdis dar neapsisprendęs. Kiek anksčiau neoficialiai kalbėta, kad Tauragės liberalai kandidatu Tauragės apygardoje kels „Lions“ klubo prezidentą Lauryną Jarutį, tačiau po skandalo dėl plaučių ventiliavimo aparato akcijos šios kalbos pritilo.

Pasak Liberalų sąjūdžio Tauragės skyriaus pirmininko Dovydo Kaminsko, kandidato partija dar neturi, tačiau artimiausiu metu ketina apsispręsti.

– Tikimės birželį visuomenei apie tai pranešti. Galiu tik patvirtinti, kad aš tikrai nekandidatuosiu į Seimą, liksiu dirbti čia, Tauragėje, – sakė D.Kaminskas.

Rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą numatyti spalio 11 dieną.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą