Paskelbtas konkursas „Šaltinio“ progimnazijos stadionui rekonstruoti

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybė antradienį paskelbė viešųjų pirkimų konkursą „Šaltinio“ progimnazijos stadionui rekonstruoti. Kovo pradžioje paaiškės, ar rangovą pavyko surasti, kuris darbus atliktų per pusantrų metų.

Jei pavyks rasti rangovą, tai vienu metu statybininkai plušės šalia esančiose teritorijose: vieni statys sporto areną, o kiti iš pagrindų rekonstruos „Šaltinio“ progimnazijos stadioną. Vasario 21-ąją savivaldybės administracija paskelbė ieškanti šios mokyklos stadiono techninio projekto, parengto 2020 m., įgyvendintojų. Po 16 mėnesių suplanuoti darbai turės būti atlikti, jų atlikimo terminas gali būti pratęstas dar dviem mėnesiams.

Tiekėjas, pasisiūlęs atlikti rekonstrukcijos darbus, privalės sumokėti 5 tūkst. Eur pasiūlymo galiojimo užstatą. Vykdomas pirkimas yra žaliasis, tai reiškia, kad bus taikomi aplinkos apsaugos kriterijai. Nurodyta, kad pirkimas nėra susijęs su projektu ar programa, finansuojama Europos Sąjungos lėšomis.

Stadiono sklypo plotas – 33 495 kv. m. Suplanuoti paviršinių nuotekų, drenažo, elektros ir elektroninių ryšių tinklai, bėgimo takai su nuolydžiais, šuoliaduobė, futbolo, krepšinio, teniso, badmintono, kliūčių ruožo, treniruoklių ir universali, vaikų žaidimo aikštelės. Stadione planuojama ir tribūna, suoliukai, vandens gėrykla, kietos dangos pėsčiųjų takai, stadioną apjuos tvora. Teritorija bus apšviesta ir stebima vaizdo kameromis, apželdinta krūmais, medžiais ir veja.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą