Patekti į Euroviziją siekia ir tauragiškė Meidė Šlamaitė

Dalintis:

LRT televizijos kanale vyksta atkaklios kovos dėl Eurovizijos scenos. Jose šiemet dalyvauja ir „Lietuvos balso“ projekte išgarsėjusi tauragiškė Meidė Šlamaitė, pasirodysianti su savo kūrybos daina „Zoo“.

LRT televizijoje transliuojamose nacionalinėse atrankose pasirodo po aštuonis atlikėjus. Iš jų po du, surinkusius daugiausia žiūrovų ir komisijos balsų, pateks į finalą, kuris vyks vasario 17-ąją.

Sausio 27-ąją, šeštadienį, žiūrovai išvys trečiąją laidą, kuri jau nufilmuota, dėl vietos finale kovos „Sun Francisco“, MeidĖ, „Shower“, „Baltos varnos“, Anžela, „Pluie de Cometes“, Sid Hallow ir Mary Mo.

Tauragiškė Meidė Šlamaitė, išpopuliarėjusi po laimėjimo projekte „Lietuvos balsas“, nusprendė išbandyti savo jėgas išskirtinio konkurso atrankoje. Šįkart žiūrovams ir klausytojams ji pristatys savo kūrybos dainą anglų kalba „Zoo“. Kaip atskleidė atlikėja, tai ne pirmas jos kūrinys anglų kalba.

– Dainą „Zoo“ sukūriau kartu su Plucando. Šis kūrinys – apie nerimą, kaip iš jo išlipi ir vėl grįžti – kaip užburtame rate. Parašiau šią dainą po to, kai lankiausi zoologijos sode, ir pamąsčiau, kas būtų, jei susikeisčiau vietomis su kuriuo nors gyvūnu, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo Eurovizijos atrankoje MeidE prisistatanti kraštietė.

3-oji EUROVIZIJA.LT laida, MeidĖ ir jos daina „Zoo“. D.Umbraso / LRT nuotrauka

Atlikėja atskleidė, kad televizijos eteryje skambėsiančio kūrinio pamatai buvo pakloti jai vos laimėjus „Lietuvos balso“ projekte. Galvoje vis skambėjusi daina tuomet taip ir neišvydo dienos šviesos, kol galiausiai kone prieš metus buvo baigta, su muzikos įrašymu padedant Plucando.

– Rašiau šią dainą, vis ją padėdama į šoną. Tačiau ji vis sugrįždavo į mintis. Joje bus ir senos, ir naujos Meidės, skambesys kiek panašus į remixo stilių, tačiau išlaikant mano stilistiką, – sakė Meidė.

Nors daugelis yra girdėjęs ne vieną M.Šlamaitės atliekamą kūrinį lietuvių kalba, kūryba anglų kalba jai nesvetima:

– Rašydavau ir seniau anglų kalba, bet pradėdama karjerą persilaužiau ir pradėjau rašyti lietuviškai.

Pastaruoju metu daug laiko Kaune leidžianti tauragiškė nedažnai pasirodo scenoje, tačiau jos kūryba nestoja. Mergina ir toliau aktyviai kuria dainas ir melodijas. Ji prasitarė, jog svajoja išleisti ir savo kūrybos albumą.

– Šiuo metu gyvenu neviešame kūrybiniame procese. Ateityje tikrai norėčiau lipti ant scenos, būti joje dažniau. Esu dabar pati sau, tad dainuoti galiu kur tik noriu, – apie darbą be prodiuserinės kompanijos kalbėjo vokalistė.

Anot Meidės, tai turi savų pliusų ir minusų. Nors mergina turi visišką laisvę dainuoti kur patinka, pasirodymui Eurovizijos atrankoje jai trūko „rankų“, todėl ruoštis buvo nelengva.

– Bet gyvenam ir bandom. Sausio 27-ąją scenoje pasirodysiu trečia. Vyks žiūrovų balsavimas ir kiekvienas balsas labai svarbus, – kalbėjo MeidĖ.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą