fbpx

Pažeidėjo automobilyje – naminukė

Dalintis:

Vakar Šilalės rajone patruliavę policijos pareigūnai sustabdė „Audi A4“ markės automobilį. Atidžiau apžiūrėję transporto priemonę, jos bagažinėje rado naminės degtinės kvapą skleidžiantį skystį.

„Audi A4“ pareigūnai sustabdė vakar 16.30 val. Pajūrio miestelyje, esančiame Šilalės rajone. Patikrinus automobilio dokumentus, nustatyta, kad 28-erių automobilio vairuotojas nebuvo savo transporto priemonės apdraudęs privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu.

Pareigūnams detaliau patikrinus Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidėjo vairuojamą automobilį, jo bagažinėje buvo rastos dvi plastikinės talpos su skysčiu turinčiu specifinį naminės degtinės kvapą. Viso bagažinėje abiejose talpose buvo 40 litrų skysčio.

Paaiškėjo, kad „naminukę“ savo reikmėms gabeno automobiliu kartu važiavęs 35-erių keleivis. Šis asmuo jau žinomas policijos pareigūnams iš ankščiau padarytų KET pažeidimų bei įvykdytų viešosios tvarkos pažeidimų.

Tauragės AVPK nuotrauka

„Audi A4“ vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas dėl neapdrausto automobilio, o jo draugui baigėsi liūdniau. Jam gresia baudžiamoji atsakomybė už naminės degtinės gabenimą.

Už šią nusikalstamą veiką gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą