Penktadienį, lapkričio 11-osios, „Tauragės kurjeryje“: įžūlumo viršūnė – Jūros šlaite neteisėtai išpjauti medžiai

Dalintis:

Akyli tauragiškiai, pastebėję nedarbo dienomis Jūros krantinėje pjaunamus medžius, informavo apie tai „Tauragės kurjerio“ redakciją. Atrodė neįtikėtina, kad kas nors ryžtųsi savavališkai kirsti medžius kone Tauragės viduryje.

Tačiau paaiškėjo, kad apie tai nieko nežino nei miesto seniūnas, nei Rambyno regioninis parkas, prižiūrintis Jūros upės teritoriją, nei aplinkosaugininkai. Pastarieji dėl galimai nelegalaus kirtimo saugomoje teritorijoje pradėjo tyrimą, o savivaldybė patvirtino – medžiai iškirsti neteisėtai.

„Keletas stambių medžių nupjauti. Jokio leidimo ten neišduota. Pasakiau apželdinimo specialistei, pasijungs ir viešosios tvarkos specialistas. Manau, čia dabar jau bus. Nekasdieniai reikalai, čia saugoma teritorija“, – sužinojęs, kas daroma Jūros upės krantinėje, už galvos griebėsi Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus.

Kas pasielgė taip drastiškai ir kieno namas kyla visai šalia teritorijos, kuriame išpjauti medžiai, sužinosite rytoj atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Penktadienio numeryje „Tauragės kurjeris“ dar rašo:

Tauragėje – užsienyje registruotų medžioklinių šunų detektyvas;

Ambicingas planas – Tauragę bandys paversti dar žalesne;

Tauragėje viešėjo profesorius, Vasario 16-osios akto atradėjas Liudas Mažylis;

Tauragėje – padirbtų eurų antplūdis, policija pradėjo tyrimus;

Prasidėjo ligoninės vadovo atranka: kas dalyvauja.

Tai tik dalis šios savaitės naujienų. Jūsų dėmesio kaip visada penktadieniais tikisi Henrikas Vaitiekūnas. Jis paaiškins, kodėl dalis valdžioje kiek pabuvusių žmonių įtiki savo išskirtinumu ir ima demonstruoti polinkį į didingumą ir visagalybę.

Šeimininkėms ir šeimininkams siūlome itin gardaus patiekalo receptą – su alyvuogėmis kepta feta nustebins bet kurį svečią.

Primename, kad vyksta 2023 metų prenumeratos akcija. Labai tikimės jūsų palaikymo, nes tik jūsų dėka šiuo sudėtingu brangymečiu galime gyvuoti ir pranešti jums pačias svarbiausias naujienas. Prenumeratos skyriaus tel. 8 677 04 424.

2023 metų prenumeratos akcija

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą