Penktadienį, rugpjūčio 21-osios, „Tauragės kurjeryje“: aplinkkelis kai kam atneš ir nuostolių

Dalintis:

Tauragės valdininkams susiruošus tiesti mažąjį aplinkkelį, idėja nebuvo sužavėti ne tik Žalgirių mikrorajono gyventojai, kuriems naujasis kelias eitų tiesiai po langais. Susirūpino ir nuo senų laikų sodininkaujantys tauragiškiai, kurie dėl būsimų darbų liks be galimybės auginti savo daržoves.

„Tauragės kurjerio“ žurnalistė Regina Genienė ir toliau domisi skaitytojų nuomone apie miestiečių nerimą keliantį aplinkkelį, kuris eis nuo Gedimino gatvės, pro Žalgirių daugiabučius, palei geležinkelį. Didžiulį nerimą jaučia sodininkai, kurie nedideliuose sklypeliuose augina daržoves. Ką šiems žmonėms sakė meras, ko šie žmonės tikisi ir ką jiems reiškia nedideli sklypai, skaitykite rytoj „Tauragės kurjeryje“.

Jau rytoj pasirodysiančiame laikraštyje taip pat skaitykite: kam, anot apžvalgininko Rimvydo Valatkos, priklauso ateitis; kiek atsiėjo 7 darbo vietų įkūrimas; kokius sunkumus patiria K.Jauniaus gatvės gyventojai ir ar sulauks jie pagalbos. Daiva Žebelienė rašo apie energija ir optimizmu trykštančią Kristiną Liolaitę, o Morta Mikutytė kalbino tauragiškį multiinstrumentalistą Renatą Fominichą, kurio muzika sudomino ir legendinės „Queen“ gitaristą. Išbandykite ir naminio pomidorų padažo receptą – juk dabar pats pomidorų sirpimo metas!

Puikaus artėjančio savaitgalio!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą