Penktadienį Tauragės gatvėmis žygiuos kariai

Dalintis:

Šiandien minima Lietuvos kariuomenės diena, kuri visoje šalyje tradiciškai švenčiama karių pasirodymais, rikiuotėmis. Šįkart šventinis renginys Tauragėje numatytas penktadienį.

Tradiciniu renginiu šiemet bus minimos 105-osios Lietuvos kariuomenės atkūrimo metinės. Sostinėje renginys aidės šeštadienį – į jį jau keliauja NATO sąjungininkų karinė technika, ruošiamasi būsimam paradui. Skelbiama, kad tądien Vilniuje esančiu Konstitucijos prospektu žygiuos 1,4 tūkst, karių, be to bus galima išvysti Lietuvos kariuomenės pėstininkų kovos mašinas „Vilkas“, savaeiges haubicas „PzH 2000“ ir „Paladin“, JAV tankus „Abrams“, pėstininkų kovos mašinas „Bradley“, Vokietijos tankus „Leopard“, pėstininkų kovos mašinas „Puma“ ir „Marder“.

Kiek anksčiau, penktadienį, renginys laukia ir tauragiškių bei miesto svečių. Lietuvos kariuomenės šventėn ir į iškilmingą rikiuotę kviečia Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio pėstininkų batalionas. Renginys prasidės 10 val. Tauragės Švč. Trejybės bažnyčioje mišiomis. O 11 val. didžiulė daugiau nei 150 karių rikiuotė žygiuos Tauragės gatvėmis.

Kaip informavo bataliono atstovai, šiemet dėl statomos kalėdinės eglutės kariams Pilies aikštė tapo per ankšta, todėl karių rikiuotė ir technikos paroda perkelta į Vasaros estradą.

Lietuvos kariuomenės dienos šventinė programa Tauragėje

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą