Penktadienio, balandžio 10-osios, „Tauragės kurjeryje“: klebono Mariaus žodžiai – į jūsų širdis

Dalintis:

„Kai atsakymai širdy ir mintyse tarytum aiškūs, bet, bandant išreikšti žodžiais, tik garsais tampa… Nes sąvokos „meilė“, „viltis“, „kančia“, „laimė“ pripildomos tik mūsų asmeninių patirčių turiniu. Bet vis tiek gi viskas ir visų apie tą patį… žmogaus gyvenimą…“ – šiuos žodžius Tauragės Švč. Trejybės parapijos klebonas Marius Venskus savo feisbuko paskyroje parašė po ilgo pokalbio su „Tauragės kurjerio“ žurnaliste. Interviu prisėdome tuštutėlėje bažnyčioje. Artėjančio Prisikėlimo džiaugsmas šiemet persmelktas liūdesio. Ką reiškia kunigui mišias aukoti tuščioje bažnyčioje, kokią žinią žmonijai neša ši pandemija ir ar išmoksime pamoką? Mariaus žodžiai – į jūsų širdis.

Savaitgaliui uždaromi visi keliai į Tauragę. Tokio ribojimo nei Tauragė, nei Lietuva dar nematė. Velykų savaitgalį įvažiuoti į miestą nebegalės kitose savivaldybėse gyvenantys asmenys, keliuose budės pareigūnai, savanoriai ir šauliai, o visi automobiliai bus fiksuojami vaizdo priemonėmis. Išsamiau apie ribojimus ir naujus užsikrėtimo atvejus Tauragės mieste, rajone ir kaimyninėse savivaldybėse skaitykite penktadienio numeryje.

Pandemijos akivaizdoje vietos politikams, kad atliktų pareigą rinkėjams, iš namų eiti nereikia. Šią savaitę vienas po kito nuotoliniu būdu vyksta savivaldybės tarybos komitetų posėdžiai. Aistrų ir ginčių netrūksta kaip anksčiau. Vienas kebliausių klausimų šią savaitę – ar reikia savivaldybei savo žinion perimti Adakavo socialinių paslaugų namus?

Dar viena svarbi naujiena – po tiriamosios žurnalistikos centro „Siena“ ir „Tauragės kurjerio“ žurnalistinio tyrimo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl mįslingo Kęsto Komskio įmonės bankroto. Už nemalonią istoriją atsakingiems asmenims gali tekti atsakyti pagal du Baudžiamojo kodekso straipsnius. Skaitykite.

Kaip pandemijos akivaizdoje keičiasi degalų kainos? „Kiti siūlo nuolaidas, aš jų nesiūlau, nes nemoku meluoti ir apgaudinėti žmonių. Kainą sakau tikrą“, – sako „Jozitos“ degalinių tinklo savininkas Jonas Jokubauskis. Ar tikrai degalai šioje degalinėje pigiausi? O kokios kainos kitur, kaip jos keitėsi pastarosiomis dienomis?

„Taurragis“: Bus diena, kai atsitokėsime tarsi po blogo sapno. O dabar pro atvirą langą įsiklausykime į paukščių balsus, įsiskaitykime į dangumi plaukiančius debesis, kad nors kiek suprastume Amžinybės knygą; Kas sieja garsųjį poetą Fiodorą Tiutčevą ir Tauragę?

Šios ir kitos artėjančio šventinio savaitgalio naujienos – kaip savivaldybei karantino metu sekasi ieškoti direktorių be vadovų likusioms įstaigoms, kaip per karantiną teikiama būtinoji medicinos pagalba, ar mesdami atliekas į konteinerius galite užsikrėsti koronavirusu ir kurios miesto vietos jau išdezinfekuotos bei dar bus dezinfekuojamos – netrukus jus pasieks. Pasaulio politikos apžvalgininkas Linas Kojala sako, kad pandemijos kaina priklausys nuo mūsų pačių, o šmaikštusis Henrikas Vaitiekūnas šįkart pasiknaisios po televizines smegenų paslaptis. Jūsų dėmesiui pristatome ir visą būrį Tauragės viešojo maitinimo įstaigų – puikūs jų pasiūlymai šventėms tikrai sudomins.

Šiame numeryje – ir daugybės institucijų perspėjimai bei svarbiausias prašymas – SAVAITGALĮ LIKITE NAMUOSE!

Šviesių Velykų ir būkite sveiki.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą