Penktadienio, balandžio 17-osios, „Tauragės kurjeryje“: karantinas kai kam į gera – pažadino miegojusį talentą

Dalintis:

Bene labiausiai savo jėgą karantinas pademonstravo kultūros darbuotojams – atšaukus masinius susibūrimus, koncertus ir spektaklius, dauguma šios srities žmonių liko be veiklos ir kai kurie – be pajamų. Gal todėl vakar, balandžio 15-ąją, Pasaulinę kultūros dieną kultūros puoselėtojai pasitiko tyliai ir kiek nuliūdę. Nelinksmos dienos pastarąjį mėnesį ir kraštietei operos solistei Jomantei Šležaitei-Paukštei. Atlikėja neteko ne tik mielos veiklos, į kurią buvo pasinėrusi visa galva, bet ir pajamų. Tačiau Jomantė džiaugiasi – būtent karantinas pažadino joje dar vieną talentą. Operos solistė tapo įstabius paveikslus. Išsamiau skaitykite jau netrukus.

Užimtumo tarnyba fiksuoja rekordinį bedarbių gausėjimą. Vos pirmąją balandžio savaitę nedarbas Tauragėje šoktelėjo 1 proc. ir viršijo 10 proc. ribą. Tokioje nedarbo situacijoje Tauragė buvo jau seniai. Užimtumo tarnybą užplūdo ir kompensacijų prašymai. Daugiau informacijos – penktadienio numeryje.

Velykų savaitgalis Sartininkų gyventojams buvo labai neramus – per naktį supleškėjo trys pastatai. Žmonės įsibaiminę naujų padegimų. Nors įtariami trys padegėjai buvo sulaikyti policijos, šiuo metu jie – jau laisvėje. Kas vyksta Sartininkuose, – jau keliauja iš spaustuvės.

Kuriozas – nors aukščiausioji valdžia karantino metu uždraudė bet kokius susirinkimus ir susibūrimus, „Dunokų“ vadovybė balandžio 2-ąją sušaukė akcininkų susirinkimą. Kitas kuriozas – į jį atvykę akcininkai ne visi galėjo patekti į salę, kur vyko susirinkimas, nes įstaigos duris rado… užrakintas. Kodėl susirinkimas neatšauktas ir ar pelningai 2019 metus baigė ši savivaldybės valdoma įmonė?

O štai Skaudvilės bendruomenės teatras su režisieriumi Sigitu Kancevyčiumi priešakyje dalijasi džiugia žinia – kolektyvui ką tik stuktelėjo 10 metų. Graži sukaktis turėjo būti pažymėta nauju spektakliu balandžio 4 dieną, kai turėjo vykti suplanuotas „Skaudvilės rampos“ festivalis. Deja, pandemija šiuos teatralų planus pakoregavo. Kaip savo teatro gimtadienį pasitinka skaudviliškiai, ką per 10 metų nuveikė ir ar vyks šiemet pažadėtasis festivalis?

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kiek savivaldybei kainuos Žalgirių gimnazijoje įkurdinti „Šaltinio“ progimnazijos priešmokyklinukus, ką karantino metu veikia užsieniečių įdarbinimu Tauragėje besirūpinanti agentūra, kodėl „Lions“ klubas nebepirks ligoninei žadėto plaučių ventiliavimo aparato ir ką statyti Respublikos gatvėje ruošiasi savivaldybė – jau laukia jūsų dėmesio. Politikos apžvalgininkas Ramūnas Terleckas šįkart „įkals“ eilinę vinį į aukščiausiųjų politikų veiksmus, o šmaikštusis Henrikas Vaitiekūnas atskleis, ką „Delfi TV“ išpranašavo Jurijus Smoriginas. Šiame numeryje rasite ir Atvelykiui, vaikų Velykėlėms, puikiai tiksiantį receptą – jei nepatingėsite, drauge su mažaisiais išsikepkite migdolinių sausainėlių.

Gražaus savaitgalio ir likite sveiki!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą