Penktadienio, balandžio 24-osios, „Tauragės kurjeryje“: kas melavo – ligoninės direktorius ar „Lions“ prezidentas?

Dalintis:

Tauragės „Lions“ klubo prieš mėnesį surengta lėšų rinkimo ligoninės medikams pagelbėti akcija laikoma žlugusia. Akcija nusivylusiems aukotojams klubas grąžino aukas, o nuo žurnalistų atsitvėrė tylos siena ir į jokius klausimus nebeatsakinėja.

Maža to, „liūtų“ prezidentas suraitė skundą žiniasklaidos etikos sargams, teigdamas, kad žurnalistai, skelbdami apie jo iniciatyvą, patikėjo ligoninės vadovo melu ir deklaravo jį kaip tiesą. Ir vis dėlto – kas šioje istorijoje melavo – ligoninės vadovas Liutauras Indriuška, pareiškęs, kad akcijos išvakarėse sulaukė pasiūlymo parduoti ligoninei aparatą už 30 tūkstančių eurų, ar „Lions“ prezidentas Laurynas Jarutis, teigiantis, jog „netiesa, kad ligoninės direktoriui buvo nurodyta 30 tūkst. eurų kaina“? „Tauragės kurjerio“ rankose – svarūs įrodymai. Kokie, sužinosite penktadienį atsivertę naują laikraščio numerį.

Koronavirusą įveikusi kraštietė Emilija Katauskaitė: žinia taip išgąsdino, kad nebegirdėjo mediko žodžių. Londone muzikos paslaptis studijuojanti Emilija į Lietuvą, Tauragę, grįžo prieš pat paskelbiant karantiną. Jau po dviejų dienų mergina sunegalavo ir netrukus diagnozė pasitvirtino – jai COVID-19. Tik pasveikusi Emilija gali lengviau atsikvėpti ir be nerimo ir streso pasakoti, kaip viskas vyko. Skaitykite jau netrukus.

Koronavirusas diagnozuotas Skaudvilės ligoninės pacientui. Šią savaitę Tauragę pasiekė dar viena neraminanti žinia – nustatytas jau septintasis COVID-19 atvejis. Slaugos ligoninės pacientas triskart per savaitę buvo vežiojamas į dializės kliniką Tauragėje. Išsamiau apie naująjį atvejį ir kitas pandemijos detales Tauragės rajone – penktadienio numeryje.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras šią savaitę tikrino veiklą pradėjusias ne maisto prekių parduotuves. Ar visos jos laikosi karantino nurodymų: ar matomoje vietoje yra dezinfekcinio skysčio, ar darbuotojai ir pirkėjai apsaugoti nuo kontaktų, atsakė specialistai. Už ką jie giria Tauragės prekybininkus, sužinosite jau netrukus.

Nesnaudžia ir policija – balandžio mėnesį už karantino taisyklių pažeidimus surašyti 26 administracinės teisės pažeidimų protokolai. Baudos solidžios – nuo 500 ik 1000 Eur. Jei asmuo baudžiamas pirmą kartą, išsisuks ir su 250 Eur bauda. Taigi kam teko ši nemaloni dalia?

Šios ir daugybė kitų pastarosios savaitės naujienų – dėl ko sunerimo Žalgirių daugiabučiuose gyvenantys senjorai, kokį parką šalia pagrindinio kelio sodins Pagramančio miestelis, kaip keisis valdžios moksleiviams kasmet prieš rugsėjį dovanojami mokymosi priemonių rinkiniai ir kodėl biblioteka knygų mainų dėžutes stop juostomis apvyniojo tik dabar – jau laukia jūsų dėmesio. Kaip ir kaskart penktadieniais, laikraštyje rasite pasaulio naujienų apžvalgininko Lino Kojalos naujienas – kas laukia Europos turizmo sektoriaus, ir šmaikščiojo Henriko Vaitiekūno pastebėjimus – sužinosite, kodėl jis nepritaria karantino priemonių švelninimui. Šeimininkėms ir šeimininkams siūlome išmėginti vieną populiariausių Beatos receptų. Darbo nemažai, bet bus gardu.

Gražaus artėjančio savaitgalio! Būkime sveiki.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą