Penktadienio, balandžio 3-iosios, „Tauragės kurjeryje“: graži paramos akcija – tik apgaulingas žaidimas?

Dalintis:

Tauragės „Lions“ klubo inicijuota akcija suvienijo tauragiškius – į paramos medikams sąskaitą jau surinkta tūkstančiai eurų. Iš pirmo žvilgsnio viskas gražu ir kilnu. Tačiau graži idėja peraugo į tikrą detektyvą. 25 tūkstančiai eurų – tiek kainuoja dirbtinio plaučių ventiliavimo aparatas, kurį lėšų rinkimo iniciatoriai ketina nupirkti ir padovanoti būtent Tauragės ligoninei.

„Kai savivaldybė ligoninei skiria 50 tūkstančių eurų būtinoms priemonėms įsigyti, dar iki „Lions“ akcijos, gaunu pasiūlymą iš Lauryno Jaručio („Lions“ klubo prezidento), kad jis turi plaučių ventiliavimo aparatą, ir siūlo jį pirkti už 30 tūkstančių eurų. Žinutę L.Jarutis atsiuntė man per feisbuką – turiu, pirkit. Sakau, brangiai nori, mes perkam dabar už 10 tūkstančių“, – apie tai, kas vyko dar iki akcijos paskelbimo, žurnalistams atskleidė Tauragės ligoninės direktorius Liutauras Indriuška.

Šis „Tauragės kurjerio“ tyrimas sukėlė didžiulį skandalą, redakcija kai kurių veikėjų buvo išvadinta „atmatomis“, o į kampą įvarytas klubo prezidentas atkerta, kad puikią idėją kažkas siekia sumenkinti. Išsamiai apie šią istoriją skaitykite penktadienio numeryje. Laukiame jūsų atsiliepimų.

Saviizoliacijoje – keturi Tauragės ligoninės medikai. Kokie ir kas atsitiko šiuo metu svarbiausios rajono gydymo įstaigos Priėmimo bei Reanimacijos skyriuose, sužinosite jau netrukus. Skelbiama ir apie daugiau koronaviruso atvejų Tauragėje.

O štai savivaldybė ruošiasi tikrinti visus, įvažiuojančius į miestą. Pirmadienį, pasitelkusi policijos pagalbą, savivaldybės administracija jau pabandė tai padaryti. Kaip jiems sekėsi – penktadienio laikraščio puslapiuose.

Sužinosite, kurios Tauragės rajono ir miesto įstaigos į prastovas išleido daugiausiai darbuotojų, kaip nuo šiol dar patogiau galima apsipirkti nuotoliniu būdu, ar karantino reikalavimų laikosi Tauragėje vis dar pilnu tempu dirbantys fabrikai ir gamyklos. Paviešinsime duomenis, kur lankėsi koronavarisu infekuoti žmonės (aiškėja, kad saviizoliacijos taisyklių jie nepaisė), kaip nuo šiol dirbs ir sprendimus priiminės Tauragės rajono savivaldybės taryba, kokios gerokai griežtesnės baudos gali būti skiriamos už karantino taisyklių sulaužymą ir kaip Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centrui sekasi steigti karščiavimo kliniką.

Kaip visada penktadieniais laikraštyje rasite puikų receptą. Artėjant Velykoms, laikas pagalvoti, ką dėsite ant šventinio stalo.

Jūsų dėmesio laukia ir Ramūnas Terleckas, pasiūlysiantis per TV pažiūrėti „netašytą pramogų deimantą“ – laidą „Seimas tiesiogiai“. Kas jau yra ją matęs, supras, ką omenyje turi politikos apžvalgininkas. Henrikas Vaitiekūnas ir vėl atkeliauja pas jus su pliūpsniu taiklaus humoro. Šįkart apie naująją LNK kanalą 2TV. Tai bus tikra „mažytė puota per didelį marą“.

Ačiū, kad skaitote!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą