Penktadienio, balandžio 30-osios, „Tauragės kurjeryje“: į galimą daugyklą tikrintojams teko laužtis

Dalintis:

Šunų dauginimo skandalai vienas po kito ritasi kaip sniego lavina – po skandalingo šunų paėmimo rudenį Meldiklaukių kaime šįkart veterinarijos specialistams, policijai ir ugniagesiams-gelbėtojams teko skubėti į Pagėgių savivaldybės Natkiškių kaimą. Ten gyvenantys šunų savininkai tikrintojų nenorėjo įsileisti nei gražiuoju, nei piktuoju – nepadėjo net teismo nutartis patekti į patalpas – teko laužti duris.

„Jau po to kitų vaistų mums neberodė, teko pačioms ieškoti. Ieškojome spintelėse, spintoje, šaldytuve. D.Š. visą laiką trukdė, kišosi į darbą, komentavo, o kai prisiartinau prie šaldytuvo, baisu, kokį skandalą sukėlė. Jame radome mažiems šuniukams skirtų rusiškų vakcinų. Iš viso sodyboje radome daug visokių medikamentų“, – „Tauragės kurjeriui“ įsimintino vizito įtariamoje šunų daugykloje įspūdžius pasakojo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovė Aušra Stumbrienė.

Policija aiškinasi galimo žiauraus elgesio su gyvūnais ir net pareigūnės sumušimo aplinkybes. Išsamiau – penktadienio vedamajame.

Paskutiniajame balandžio numeryje – daugybė kitų naujienų, įspūdingų istorijų, pasakojimų ir aktualijų.

Ką apie tai, kad Vilnius šią savaitę iš tauragiškių „atėmė“ vakcinas, mano meras Dovydas Kaminskas?

Savivaldybei ruošiantis statyti milijonus kainuosiančią sporto areną, mokyklų stadionai virsta apleistomis dykynėmis, lėšų atnaujinimui bus skirta tik vienam.

Sužinosite, kaip sušvelninus karantiną atrodo duris atvėrę sporto klubai ir kodėl jų savininkai situaciją vis tiek vadina tragiška.

Vyriausybė nuo gegužės 10-osios nutarė grąžinti į mokyklas 5–11 klasių moksleivius, bet Tauragės valdžia tokiam nurodymui svarsto nepaklusti – kodėl, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Dirigentas Tadas Zakarauskas papasakos ne tik ką reiškia diriguojant pamesti batutą, bet ir kaip sugauti didžiulę lašišą.

Politikams šią savaitę atsiskaitė gydymo įstaigų vadovai – vienai jų 2020-ieji buvo labai sunkūs. Visi atsakymai – jau netrukus.

Rubrika „Mūsų kaimeliai“ šįkart pakvies į Šaukėnus, kaimelį, kuriame likusios vos aštuonios sodybos, o gamta įstabaus grožio. „Tauragės kurjerio“ žurnalistai Šaukėnuose taip pat svečiavosi pas verslininkę, kurios šiltnamiuose – it tropikuose.

O garsiojo Tauragės ketvertuko mama Lina Strangienė Motinos dienos išvakarėse papasakos, kaip gyvena ji ir jos dukrelės. „Žiūriu į savo vaikus ir visada džiaugiuosi, kad juos turiu“, – sako iš viso šešių vaikų mama.

Ir tai dar toli gražu ne visos naujienos. Jūsų dar laukia Rimvydo Valatkos žodis ir Henriko Vaitiekūno įžvalgos bei puikus avinžirnių kario receptas. Šiltėjant orams labai tinka sportuojantiems ir ne tik.

Gražaus artėjančio savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą